Video: George dostal od vedení NBA pokutu za kopnutí míče do hlediště

ČTK ČTK
9. 11. 2016 10:14
Basketbalista Indiany Paul George dostal pokutu 15.000 dolarů (365 tisíc korun) za kopnutí míče mezi diváky v sobotním zápase NBA s Chicagem Bulls. Emoce neovládl poté, co mu rozhodčí odpískali faul. Následně byl z utkání vyloučen. George fauloval pod košem, z frustrace nakopl míč, jenže zasáhl fanynku do obličeje. Ihned se jí šel omluvit a následně pak ženě poslal kytici s omluvným vzkazem. Míčem prý chtěl zasáhnout stojan koše. Šestadvacetiletý americký basketbalista a olympijský vítěz z Ria musel předčasně ze hřiště na konci třetí třetiny, Indiana Pacers v té době už měla velký náskok a nakonec vyhrála 111:94. George k tomu pomohl 13 body.
Tak Paul George zakopl míč a trefil fanynku | Video: Sport
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 14 minutami

RegioJet smí opět jezdit mezi Budějovicemi, Krumlovem a Pískem. Kraj se za zákaz omluvil

Žluté autobusy firmy RegioJet budou od 22. ledna znovu vozit cestující mezi městy v jižních Čechách bez omezení. Firma nesměla od poloviny prosince převážet lidi, kteří jedou z Českých Budějovic do Českého Krumlova nebo Písku. Jihočeský kraj to firmě zakázal, podmínil tím novou licenci. Kraj po kritice své rozhodnutí změnil, firma zažádala o novou licenci a získala ji. Ve čtvrtek to v tiskové zprávě sdělila manažerka dopravy firmy RegioJet Kristýna Slezáková.

S autobusy Student Agency jezdily na těchto trasách stovky lidí do práce nebo do školy. Zákaz kraje vyvolal řadu negativních reakcí a ten své stanovisko změnil. RegioJet hned požádal o vydání nové licence a od této soboty plně obnoví vnitrokrajskou přepravu cestujících na lince Praha - Písek - České Budějovice - Český Krumlov.

Podle kraje byl zákaz chybou firmy Jikord, která je jihočeským koordinátorem dopravy. Zaměstnanci Jikordu udělali špatné rozhodnutí, bez vědomí krajského úřadu, uvedl ve čtvrtek na Facebooku jihočeský hejtman Martin Kuba (ODS). 

Zdroj: ČTK
Další zprávy