FOTO Krev, bolest i radost aneb Tuzemský šampionát MMA

Amatérský šampionát v MMA bolel.
První tuzemský amatérský šampionát MMA bolel, ale přinesl i radost z premiérových titulů ve vahách do 66, 70, 77, 84, 93 a nad 93 kilogramů. Ostatně, přesvědčte se sami...
Historicky první amatérské Mistrovství České republiky v MMA (smíšená bojová umění) zná své vítěze.
Po celou neděli 9. 2. soupeřili nejlepší čeští zápasníci v „desetiboji bojových sportů“ v pražské hale TJ Spoje o nejcennější domácí tituly Českého svazu MMA v šesti váhových kategoriích.
Favorité potvrdili svou formu z nejvyšší domácí soutěže i mezinárodního šampionátu, nicméně diváci se dočkali i několika překvapení. To první přišlo hned na počátku, když v zahajovacím kole nejnižší váhové kategorie do 66 kg vypadl jeden ze žhavých favoritů, jihlavský Martin Fexa.
Foto: Český svaz MMA (CSMMA)
Sport Český svaz MMA (CSMMA), Sport
11. 2. 2014 6:00
Podívejte se galerii z premiérového amatérského šampionátu MMA, který se konal v neděli v Praze.

Praha - Podívejte se galerii z premiérového amatérského šampionátu MMA, který se konal v neděli v Praze. Jak už to tak bývá, ani tentokrát nebyla nouze o překvapení.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 4 minutami

Po střelbě v Liberci zemřela žena a také muž převezený do nemocnice

Po sobotní střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili s těžkým zraněním do nemocnice, řekl mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v sobotu odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy