FOTO Rychlý konec Berdycha v Abú Zabí. Ferrer dominoval

Tomáš Berdych sice letos vyhrál dva turnaje ATP, ale na exhibičním turnaji v Abú Zabí prohrál hned v prvním kole. Podívejte se, jak.
Tomáš Berdych skončil v Abú Zabí hned po prvním zápase, když nestačil na Španěla Davida Ferrera.
Tomáš Berdych uhrál ve čtvrtek pouze šest gamů.
Sedmadvacetiletý Berdych je aktuálně světovou šestkou.
Tomáš Berdych nemohl být s porážkou 0:2 na sety spokojený.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
27. 12. 2012 20:45
Tomáš Berdych neoplatil Davidu Ferrerovi porážku z finále Davis Cupu a s exhibicí v Abú Zabí se rozloučil hned v prvním kole.

Abú Zabí - Tomáš Berdych neoplatil Davidu Ferrerovi porážku z finále Davis Cupu a s exhibicí v Abú Zabí se rozloučil hned v prvním kole.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Výbuch ve městě Ghazní zabil nejméně 26 afghánských vojáků

Nejméně 26 lidí přišlo dnes o život a dalších 17 utrpělo zranění při mohutné explozi ve městě Ghazní, které je správním střediskem stejnojmenné provincie na východě Afghánistánu. Informovaly o tom tiskové agentury citující místní zdroje.

Agentura Ariana news s odvoláním na představitele městské nemocnice napsala, že všichni mrtví i zranění jsou vojáci afghánské armády. Podle prvních informací šlo zřejmě o explozi nálože nastražené v automobilu, který stál u základny ozbrojených sil. Agentura Nová Čína zmínila, že explozi předcházela v místě střelba.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Metropolí Eritrey otřáslo šest explozí, možná šlo o rakety z Tigraje

 Eritrejským hlavním městem Asmarou otřáslo v pátek pozdě večer šest explozí. Informovalo o tom americké ministerstvo zahraničí. Příčina ani přesné místo výbuchů zatím nejsou jasné, nicméně na Asmaru už dříve stříleli rakety povstalci ze sousední etiopské oblasti Tigraje, kde proti nim bojuje etipská armáda, poznamenala dnes agentura Reuters.

"V Asmaře nastalo ve 22:13 šest explozí," sdělilo ministerstvo zahraničí Spojených států na Twitteru. Zároveň vyzvalo americké občany, aby měli stále na paměti konflikt, který se odehrává v Tigraji. Tigraj leží na severu Etiopie a je jedním z jejích autonomních států. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy