Florbalisté Střešovic jsou opět ve finále

ČTK
2. 4. 2006 21:25
Florbalisté Tatranu Střešovice zvítězili v dnešním čtvrtém semifinálovém utkání extraligy v hale pražské Sparty nad SSK Future 6:4 a po výhře 3:1 na zápasy slaví opět postup do finále. O šestý titul za sebou budou od soboty bojovat již počtvrté proti FBC Ostrava. Tatran předvedl dokonalý obrat, protože ještě v polovině utkání prohrával 0:3.

V úvodní části získali domácí slepenými góly dvoubrankové vedení. V 11. minutě skóroval Šebek a za 71 vteřin zvýšil Michal Soukup. Po Krupičkově trefě na začátku druhé třetiny získali hráči Future vedení již 3:0, ale v 36. minutě bylo vyrovnáno po dvou trefách Fridricha a jedné Mosteckého.

Po 37 sekundách závěrečné třetiny otočil výsledek Švéd Von der Pahlen. V 53. minutě přiblížil devítinásobného šampiona k dalšímu boji o titul Fuchs. Při power play Future se trefil do prázdné branky Von der Pahlen a vylepšil svou bilanci v utkání na dvě branky a stejný počet asistencí.

Dvanáct sekund před koncem vstřelil ještě poslední branku Future v extraligové sezoně David Ryneš.

Výsledek: Semifinále - 4. zápasy:

SSK Future - Tatran Střešovice 4:6 (2:0, 1:3, 1:3)
Branky: 11. Šebek, 12. Michal Soukup, 22. V. Krupička, 60. D. Ryneš - 32. a 36. Frichrich, 41. a 60. Von der Pahlen, 53. Fuchs, 36. Mostecký. Konečný stav série: 1:3.