Nejkrásnější fanynky roku byly na Euru. Nebo ne? Přesvědčte se ve fotopřehledu

Celý roky se na sportovních akcích od San Franciska po Vladivostok objevovaly půvabné fanynky. Ale doslova pytel se s nimi roztrhl v létě na fotbalovém Euru.
Krásné ženy se neobjevují jen na sportovišti, ale také v ochozech. Podívejte se s námi na ty nejkrásnější fanynky z celého světa.
Tahle lotyšská fanynka třeba fandila na hokejovém šampionátu. Její miláčci ovšem tentokrát měli k medailím hodně daleko, nakonec byli rádi, že se vyhnuli sestupu.
Největším překvapením bylo na Euru vystoupení fotbalistů Islandu. A ani Seveřanky nebyly nijak chladné.
Leč ať asi říká kdo chce cokoliv, pro Čechy, Moravany a Slezany jsou ty nejhezčí holky v Zemích koruny české.
Foto: Reuters
Sport Sport
27. 12. 2016 7:11
Podívejte se na nejkrásnější fanynky, které byly k vidění v ochozech stadionů, hal a vůbec na tuzemských i zahraničních sportovištích v roce 2016.
 

Právě se děje

před 20 minutami

Růst ekonomiky loni zpomalil na 2,5 procenta, uvedl ČSÚ ve zpřesněném odhadu

Česká ekonomika loni meziročně vzrostla o 2,5 procenta. Ve srovnání s rokem 2018 kdy hrubý domácí produkt (HDP) stoupl o 2,8 procenta, tak její růst mírně zpomalil. Ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku ekonomika meziročně vzrostla o dvě procenta a mezičtvrtletně o 0,5 procenta. V úetrý to uvedl Český statistický úřad (ČSÚ).

Statistici tak zpřesnili své předchozí odhady z počátku března. Podle nich loňský růst ekonomiky činil 2,4 procenta a ve čtvrtém čtvrtletí HDP meziročně stoupl o 1,8 procenta a mezičtvrtletně o 0,3 procenta.

Zdroj: ČTK
před 49 minutami

Vojáci, u kterých byly prohlídky kvůli smrti Vahidulláha Chána, u Ústavního soudu neuspěli

Ústavní soud odmítl stížnosti devíti vojáků, u kterých vojenská policie loni v červenci provedla prohlídky kvůli vyšetřování smrti Afghánce Vahidulláha Chána. Stížnosti zpochybňovaly neodkladnost prohlídek i způsob jejich provedení. Někteří vojáci byli zadrženi na pracovišti, pro všechny prý prohlídky znamenaly závažnou psychickou zátěž. Soud ale podněty ve spojeném řízení odmítl, považoval je za předčasné, zjistila ČTK z usnesení.

Příslušník afghánských ozbrojených sil Chán zastřelil předloni na podzim českého psovoda Tomáše Procházku na afghánské základně Šindánd v provincii Herát. Afghánský voják byl zatčen a vzat do vazby západních sil. Vyslýchali jej Češi i Američané. Krátce poté, kdy byl vrácen afghánským jednotkám, muž zemřel. Následovalo vyšetřování na obou stranách Atlantiku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy