Osvalené dámy i synovec Šebrleho. V Praze se předvedli nejlepší kulturisté světa

Osvalené dámy i synovec Šebrleho. V Praze se předvedli nejlepší kulturisté světa
V sobotu bylo v kongresové hale pražského hotelu Hilton pořádně rušno. Cestu si sem našli nejlepší kulturisté a kulturistky světa.
Poměřili si tu svaly v rámci soutěže IFBB Diamond Cup.
Zároveň šlo o generálku na navazující mistrovství světa, které hostí Bratislava.
Ještě před cestou na pódium, bylo ale potřeba svaly a celé tělo pořádně natřít...
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
24. 11. 2019 8:30
Pražský hotel Hilton v sobotu přivítal nejlepší kulturisty světa v rámci soutěže IFBB Diamon Cup. Mezi účastníky byl i synovec Romana Šebrleho.
 

Právě se děje

před 49 minutami

Společný tenisový turnaj v Madridu byl kvůli obavám z viru zrušen

Tenisový turnaj mužů a žen v Madridu se po přesunutí z původního květnového termínu neuskuteční ani v září. Organizátoři jednu z plánovaných generálek na antukové Roland Garros zrušili kvůli nárůstu případů nakažených koronavirem ve španělské metropoli.

Madrid Open se podle upraveného kalendáře mělo hrát od 14. do 20. září a navazovat na US Open. Už v závěru minulého týdne hygienici doporučili španělským pořadatelům turnaj kvůli horšící se situaci ohledně covidu-19 zrušit. Grandslamové Roland Garros se v Paříži hraje od 27. září.

Španělsko bylo v první vlně koronavirové pandemie jednou z nejvíce postižených evropských zemí. Oficiálně zaznamenalo téměř 315.000 případů nákazy a přes 28.400 úmrtí.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Slovenský soud vynese verdikt v kauze vraždy Kuciaka až 3. září

Slovenský soud verdikt nad obžalovanými z vraždy investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové vynese až 3. září, nikoliv tuto středu, jak bylo původně plánováno. 

Pro obžalované, mezi kterými jsou podle prokuratury objednavatel a zprostředkovatelka Kuciakovy vraždy, jakož i vrahův pomocník, žádá obžaloba shodně 25 let vězení. Všichni tři, Marian Kočner, Alena Zsuzsová a Tomáš Szabó, vinu popírají a obhájci navrhují jejich osvobození.

Vražda Kuciaka a Kušnírové předloni v únoru otřásla slovenskou veřejností i politickou scénou. Po největších protivládních demonstracích od listopadu 1989 byl nucen rezignovat dlouholetý premiér Robert Fico.

Kočner je obžalován z toho, že si objednal Kuciakovu vraždu coby pomstu za to, že novinář upozorňoval na jeho rozsáhlou ekonomickou trestnou činnost, což mohlo kontroverznímu podnikateli překazit vstup do politiky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy