Berdychův tým v tenisové IPTL opět prohrál

Začala milionářská liga: krásky, hvězdy, "selfíčka"
Na palubovce řádily krásky konkurující půvabem roztleskávačkám zámořské basketbalové NBA.
Dívky zaujaly i veterána Gorana Ivaniševiče hrajícího za tým UAE Royals.
Cílem soutěže je propagovat tenis v končinách, kde ještě není tak populární, jak by mohl být. Takové "selfíčko" s Marií Šarapovovou je dobrou cestou, jak získat nového tenisového fanatika.
Jediným českým zástupce v IPTL je Tomáš Berdych. Ale jemu ani celku Singapore Slammers se zatím vůbec nedaří.
Foto: Reuters
ČTK ČTK
2. 12. 2014 18:09
Tenisté týmu Singapore Slammers v sestavě s Tomášem Berdychem prohráli i své čtvrté utkání v exhibiční soutěži International Premier Tennis League.

Singapur  - Tenisté týmu Singapore Slammers v sestavě s Tomášem Berdychem prohráli i své čtvrté utkání v exhibiční soutěži International Premier Tennis League. Slammers dnes poprvé posílil Američan Andre Agassi, ale v Singapuru přesto podlehli výběru Manila Mavericks 21:29 na gamy.

Berdych zasáhl do hry dvakrát a vždy odešel poražen. Nejdříve spolu s Lleytonem Hewittem prohráli s Jo-Wilfriedem Tsongou a Treatem Hueyem 4:6. Pak nastoupil ve dvouhře proti Tsongovi a vedl už 5:2, ale vedení neudržel a prohrál 5:6.

Zápas rozehrál v duelu legend bývalý první hráč světa Agassi, ale s Markem Philippoussisem prohrával rychle 0:3 a 1:5 a nakonec odešel poražen 3:6. "V tomto formátu zápasů je všechno možné a je to velmi rychlé," řekl Agassi. "Je to zajímavý model, je skvělé vidět nadšení fanoušků a propagovat tenis," dodal.

Bez prohry vedou soutěž hráči Micromax Indian Aces. Turnaj pokračuje v Singapuru ve středu a ve čtvrtek, pak se budou hrát turnaje v Dillí a Dubaji.

 

Právě se děje

Další zprávy