"Vyveďte ji." Šílící kráska v NBA sprostě spílala hvězdě, rozhodčí ji poslali z haly

Slovní přestřelka mezi hvězdným LeBronem Jamesem a fanynkou přímo během utkání baví basketbalovou NBA.
LeBron James měl při utkání slovní přestřelku s fanynkou. | Video: Youtube.com

Nedlouho poté, co Atlanta otevřela svou halu alespoň pro část diváků, přišla první kontroverze. 

Utkání domácích proti Los Angeles Lakers nedokoukala do konce Juliana Carlosová, kterou pořadatelé vyvedli z hlediště v reakci na její slovní přestřelku s hvězdou hostů LeBronem Jamesem.

Incident vypukl v poslední čtvrtině, kdy si Carlosová odkryla masku, kterou fanoušci musí nosit kvůli pandemii, a ze svého místa hned u palubovky začala na Jamese pokřikovat a podle svědectví některých novinářů mu ukázala prostředníček. Rozhodčí následně přerušili hru a ochranka Carlosovou spolu s dalšími třemi lidmi vyprovodila ven.

"Jsem rád, že jsou fanoušci zpátky," komentoval James fakt, že Atlanta uvolnila deset procent kapacity stadionu. "Interakce s nimi mi chyběla. Jako hráči ji potřebujeme."

Rozhněvanou fanynku pak na sociální síti označil jako "Karen", což je termín, kterým se v zámoří výsměšně popisuje rozhněvaná žena. Carlosová podle Jamese "strašně šílela".

Hashtag #CourtsideKaren následně nabral na Twitteru nesmírnou popularitu. Uživatelé si Carlosovou dobírali kvůli jejímu chování i fotkám na Instagramu:

Carlosová krátce po odchodu z hlediště nabídla svojí verzi incidentu. "Právě mě vyhodili ze zápasu kvůli tomu, že jsem vystartovala na LeBrona Jamese za to, že si dovoloval na mého manžela (podnikatele Chrise Carlose - pozn. red.)," poznamenala.

Když Carlosová napomenula Jamese, ať na jejího manžela, dlouholetého fanouška Atlanty, nemluví, hádka gradovala. "Běž do pr…" mělo znít z obou stran, Carlosovou měl údajně basketbalista nazvat i velmi vulgárním termínem pro prodejnou ženu.

"Myslel jsem, že je to hádka mezi dvěma dospělými muži. On si řekl svoje, já si řekl svoje, a pak do toho skočila ještě třetí strana a řekla si taky svoje," líčil basketbalista.

"Možná si předtím dali pár drinků a pokračovali v tom i při zápase… Nemyslím si, že bylo nutné někoho vyhazovat, ale rozhodčí prostě jen dělali svou práci," doplnil.

Jamesův popis kontroverze:

Jamese nakonec kontroverze spíš pobavila, a to i proto, že Lakers na hřišti Atlanty zvítězili 107:99. Anthony Davis s Jamesem se dohromady postarali o 46 bodů.

Takhle se o incidentu rozpovídala na sociální síti Juliana Carlosová:

 

Právě se děje

před 21 minutami

Basketbalistky USK i potřetí pokořily Hradec Králové a mají rekordní 15. titul

Basketbalistky ZVVZ USK Praha získaly rekordní 15. titul v samostatné české lize a překonaly Žabiny Brno. Svěřenkyně trenérky Natálie Hejkové ve třetím finálovém utkání vyhrály doma nad Hradcem Králové 105:66 a ovládly sérii 3:0 na zápasy. V soutěži triumfovaly pojedenácté v řadě, Žabinám se to povedlo třináctkrát za sebou. V součtu s federální ligou se USK vyrovnal s 23 triumfy dalšímu pražskému celku Spartě.

USK drží v domácí soutěži neporazitelnost už 213 utkání a přemožitelky nepoznaly osmou celou sezonu v řadě. Naposledy prohrály ve 3. utkání finále v roce 2013 s Žabinami (tehdy IMOS Brno). Hradecký Sokol vyrovnal stříbrem své největší úspěchy z let 2015 a 2017.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 26 minutami

Rusko vyhostí v odvetě za krok Washingtonu deset amerických diplomatů

Rusko vyhostí deset amerických diplomatů a zváží další odvetné kroky vůči Washingtonu, oznámil dnes ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov. Americkému velvyslanci zároveň doporučil, "aby se vrátil domů ke konzultacím". Moskva podle šéfa ruské diplomacie vyhostí i tři diplomaty z Polska v odpovědi na podobný krok Varšavy. Informovaly o tom zahraniční tiskové agentury.

Moskva podle Lavrova vyhostí kromě deseti amerických také tři polské diplomaty v reakci na stejný krok Varšavy, uvedla DPA.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Prezidenti Macron a Zelenskyj a kancléřka Merkelová po společném jednání vyzvali Rusko, aby stáhlo vojska od ukrajinských hranic a z Krymu

Prezidenti Francie a Ukrajiny Emmanuel Macron a Volodymyr Zelenskyj s německou kancléřkou Angelou Merkelovou po společném jednání vyzvali Rusko, aby stáhlo vojska z ukrajinských hranic a z Krymu. Ruský prezident Vladimir Putin dnes naopak vyzval Macrona a Merkelovou, aby donutili Ukrajinu k zastavení provokací na hranicích s Ruskem. Napjatá situace trvá už déle než týden, Rusko poslalo k hranicím desetitisíce vojáků, kteří se tam účastní vojenského cvičení.

Další zprávy