Tyčkařští rekordmani Kudličkovi mají druhou dceru

ČTK ČTK
25. 6. 2021 10:47
Tyčkařští rekordmani Jan a Jiřina Kudličkovi mají druhou dceru. K prvorozené Tereze, která se narodila v lednu 2019, přibyla Barbora. Kudlička o tom informoval na sociálních sítích.

Stejně jako napoprvé i tentokrát rodila Kudličková v porodnici u Apolináře. "Tým profesora Pařízka byl opět skvělý a moc jim za to děkujem," napsal Kudlička na instagram.

S někdejší úspěšnou kolegyní z tyčkařského sektoru Jiřinou Ptáčníkovou se Kudlička oženil loni v září. Pro jeho partnerku to byla druhá svatba. Evropská šampionka z roku 2012 byla dříve dva roky vdaná za překážkáře Petra Svobodu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 28 minutami

Platforma Rekonstrukce státu ocenila 21 politiků za boj s korupcí, vyzdvihla Michálka

Platforma Rekonstrukce státu ve čtvrtek ocenila 21 politiků, kteří se podle ní v končícím volebním období nejvíce zasloužili o prosazování protikorupčních zákonů v Parlamentu. Vyzdvihla zejména zásluhy poslance Jakuba Michálka (Piráti), dále pak Marka Výborného (KDU-ČSL) a Ondřeje Profanta (Piráti). Sdělila to ve čtvrtek mluvčí platformy Eva Hromádková.

Ocenění "Dělník protikorupční legislativy" udělila Rekonstrukce státu celkem devíti zástupcům Pirátské strany, třem lidovcům, dvěma Starostům a nezávislým, dvěma poslancům vládního hnutí ANO a jedné poslankyni vládní ČSSD, dále dvěma zástupcům ODS, jedné člence TOP 09 a jednomu senátorovi za klub SEN 21 a Pirátů.

„Poslancem, který za poslední čtyři roky nejvíce podporoval protikorupční opatření, je Jakub Michálek z Pirátské strany. Zasloužil se zejména o vylepšení nominačního zákona, zavedení informačního příkazu a aktivně usiloval o schválení novely zákona o státním zastupitelství," uvedla platforma.

Výborný podle Rekonstrukce státu vedle podpory řady důležitých opatření dlouhodobě bojoval za reformu exekucí, kterou Sněmovna schválila na začátku letošního léta. Profant zase prosazoval zejména přístup k informacím a digitalizaci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy