FOTO Krásné ženy a oceloví muži. To byla Grand Prix v Praze

Půvabné ženy závodu dominovaly na začátku při slavnostním zahájení a na konci při vyhlašování vítězů.
A samozřejmě nesmíme zapomenout na krásky, které se před každou jízdou stavěly na start s cedulí označující jednotlivé dráhy.
Ale hlavními hrdiny byli odvážní muži na motorkách bez brzdy. Nicki Pedersen potvrdil, že plošináři neznají bolest,...
...pražský závod absolvoval se zlomenou rukou. Dánský šampion to dotáhl až do finále, kde však spadl a obsadil konečné třetí místo.
Premiérový triumf v Grand Prix v Praze oslavil britský mladík Tai Woffinden.
Foto: CPA
CPA
19. 5. 2013 11:00
Podívejte se na galerii z dramatické Grand Prix České republiky na ploché dráze, kterou v sobotu večer hostil ovál na Markétě v Praze.

Praha - Podívejte se na galerii z dramatické Grand Prix České republiky na ploché dráze, kterou v sobotu večer hostil ovál na Markétě v Praze.

Více o závodě čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Facebook zvýšil čtvrtletní zisk, tržby překonaly očekávání. Dařilo se i Amazonu či Googlu

Americká společnost Facebook, která provozuje stejnojmennou sociální síť, ve třetím čtvrtletí meziročně zvýšila čistý zisk o zhruba 29 procent na 7,85 miliardy dolarů (184 miliard Kč). Oznámila to dnes firma. Její tržby překonaly očekávání analytiků, protože nárůst využívání internetu v době koronavirové krize podpořil její příjmy z reklamy.

Tržby americké společnosti Alphabet, která je majitelem internetové firmy Google, stouply ve třetím čtvrtletí meziročně na 46,17 miliardy dolarů (bilion Kč) ze 40,5 miliardy dolarů, což znamená návrat k růstu. Překonaly odhady analytiků, když se díky přílivu inzerentů dařilo kanálu YouTube, ale i cloudovým službám.

Tržby internetového prodejce Amazon stouply ve třetím čtvrtletí o 37 procent na 96,15 miliardy dolarů (2,3 bilionu Kč) a překonaly odhady. Firma dnes sdělila, že čeká díky pokračování pandemie, kvůli níž mnoho lidí přesouvá nákupy na síť, meziroční růst mezi 28 a 38 procenty i v aktuálním čtvrtletí. Zisk se ztrojnásobil na 6,3 miliardy dolarů (147,7 miliardy Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy