Sexy grid girls v minisukních. To je svět závodních královen, v němž vládne Button

Race Queens, neboli Závodní královny jsou specifickým japonským druhem grid girls, které toho ale mají na práci mnohem víc, než jen stát před startem u závodního vozu.
Zatímco celá řada světových seriálů ustupuje od dívek na startovním roštu, v Japonsku s něčím takovým nepočítají. V šampionátu sportovních vozů Super GT mají dokonce krásky jako specifický druh marketingu.
Půvabné dívce v sexy oblečku se říká Race Queen, svoji "královnu" má každý z tří desítek týmů.
Letos vládly modrá a bílá, tedy barvy týmu Kunimitsu. Ten ovládl královskou třídu GT500.
V Hondě NSX-GT se startovním číslem 100 si po boku Japonce Naokiho Jamamota v neděli vybojoval pro své první velké vítěství po devítileté pauze Jenson Button. Ano, nemýlíte se, je to mistr světa F1 2009.
Foto: Twitterový účet Race Queen
rav rav
13. 11. 2018 6:39
Prohlédněte si fotografie atraktivních krásek, které se pohybují kolem japonského šampionátu sportovních vozů Super GT, jenž letos opanoval bývalý mistr světa formule 1 Jenson Button.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Senát USA odmítl námitku, že soudit Trumpa po odchodu z funkce je protiústavní. Podle AP se ale ukázalo, že úspěch ústavní žaloby je nepravděpodobný

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

Federální soudce zakázal vládě USA vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti

Federální soudce zakázal americké vládě vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci nového prezidenta Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti. Příkaz soudce Drewa Tiptona novou politiku blokuje na 14 dní, přičemž se vztahuje na celé americké území. Podle agentury Reuters se očekává, že vláda se proti verdiktu odvolá. Vydáním dočasného zákazu soudce vyhověl státu Texas, který v pátek federální vládu kvůli pozastavení deportací zažaloval. Moratorium se týká většiny deportací a je klíčovou součástí Bidenovy imigrační politiky, píše agentura AP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy