Splněný sen nevěsty i promrzlé krásky. I to nabídly tahače v Mostě

Závody v Mostě posloužily nejen k rozdání další porce bodů, ale také ke splnění snu jedné novomanželky
Sobota na severu Čech propršela, takže grid girls Buggyry byly notně prokřehlé.
Druhý den se ale už vyčasilo.
Vraťme se však ještě k nevěstě. Všechno začalo emailem od tehdy ještě snoubence. Slovo dalo slovo a Buggyra čerstvé mladé paní udělala nečekanou radost.
V sobotu ve 14 hodin si v Mostě pár řekl své "Ano!" a o dvě a půl hodiny později už stála paní Paterová na autodromu v boxech Buggyry. Podle výrazu tváře jí asi teprve dochází, co se bude dít.
Foto: Buggyra
Radek Vičík Buggyra, Radek Vičík
5. 9. 2018 10:28
Prohlédněte si fotografie z víkendových závodů evropského šampionátu tahačů na okruzích, které hostil autodrom v Mostě.
 

Právě se děje

před 23 minutami

Filmy z přehlídky Tady Vary vidělo přes 36 tisíc diváků

Přehlídku filmů Tady Vary, kterou v termínu zrušeného karlovarského festivalu uspořádali jeho pořadatelé, navštívilo 36 645 diváků. Loni bylo na devítidenní akci prodáno 139 271 vstupenek. Letošní přehlídka, která kvůli koronaviru nahradila tradiční festival s účastí zahraničních tvůrců, se uskutečnila v 96 kinech a zahrnovala 16 titulů, s nimiž se původně počítalo pro festival. Na podzim pořadatelé plánují uspořádat nesoutěžní přehlídku v Karlových Varech. Příští řádný ročník festivalu by se pak měl uskutečnit 2. až 10. července 2021. Největším divácký zájem na akci Tady Vary provázel domácího zástupce v přehlídce, hudební dokument režiséra Šimona Šafránka Meky, věnovaný zpěváku a muzikantovi Miroslavu Žbirkovi.

Zdroj: ČTK
Další zprávy