Rudá záře v přístavu, svítící kolo a šťastný Hamilton. To byla noční F1 v Singapuru

Rudá záře v přístavu, svítící kolo a šťastný Hamilton. To byla noční F1 v Singapuru
Tma tmoucí obepínající singapurský přístav dává Grand Prix jedinečnou atmosféru. Tu umocňuje obří osvětlené ruské kolo.
Letos si Singapuru nejvíc užíval Lewis Hamilton, který v jihovýchodní Asii slavil 69. vyhranou Velkou cenu své úspěšné kariéry.
Naopak Sebstian Vettel měl o čem přemýšlet. Nejen, že hvězdu Ferrari dohnal rival ze Stříbrných šípů v počtu vyhraných singapurských Velkých cen (4), ale navíc má v hodnocení MS už 40bodový náskok.
Stále více šedin z nepříznivého vývoje boje o titul přibývá i Maurizio Arrivabenemu, šéfovi týmu Ferrari.
Foto: Glenn Dunbar/Williams F1
rav Reuters rav, Reuters, Týmy F1
17. 9. 2018 16:26
Prohlédněte si fotografie z Velké ceny Singapuru formule 1, která se na přístavním okruhu Marina Bay jela pod umělým osvětlením.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus, úřad bude uzavřený

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus. Lidé se tak nemohli s úřadem elektronicky spojit. Technici městské části stále pracují na nápravě, radnice bude kvůli tomu bude ve středu uzavřena. Vyplývá to z informací na facebooku Prahy 3, na které upozornil server Computerworld. Radnice vyzvala občany, aby místo e-mailů zatím raději s úřadem komunikovali po telefonu.

před 8 hodinami

Hokejista Edmontonu je kvůli krvácení do mozku v kómatu

Hokejista Edmontonu Colby Cave skončil kvůli krvácení do mozku na jednotce intenzivní péče. Lékaři v nemocnici v Torontu museli pětadvacetiletého útočníka uvést do umělého spánku. Informovali o tom zástupci klubu na sociálních sítích.

Před přerušením sezony odehrál Cave v NHL jedenáct zápasů za Oilers, na farmě v AHL nastoupil ke 44 duelům. Celkem má v NHL v dresu Bostonu, který ho v roce 2015 angažoval jako nedraftovaného hráče, a Edmontonu na kontě 67 utkání. Do statistik si zapsal devět bodů za čtyři góly a pět asistencí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy