Rudá záře v přístavu, svítící kolo a šťastný Hamilton. To byla noční F1 v Singapuru

Tma tmoucí obepínající singapurský přístav dává Grand Prix jedinečnou atmosféru. Tu umocňuje obří osvětlené ruské kolo.
Letos si Singapuru nejvíc užíval Lewis Hamilton, který v jihovýchodní Asii slavil 69. vyhranou Velkou cenu své úspěšné kariéry.
Naopak Sebstian Vettel měl o čem přemýšlet. Nejen, že hvězdu Ferrari dohnal rival ze Stříbrných šípů v počtu vyhraných singapurských Velkých cen (4), ale navíc má v hodnocení MS už 40bodový náskok.
Stále více šedin z nepříznivého vývoje boje o titul přibývá i Maurizio Arrivabenemu, šéfovi týmu Ferrari.
rav Reuters rav, Reuters, Týmy F1
17. 9. 2018 16:26
Prohlédněte si fotografie z Velké ceny Singapuru formule 1, která se na přístavním okruhu Marina Bay jela pod umělým osvětlením.

před 34 minutami

Kubová postoupila na plaveckém ME do semifinále znakařské padesátky

Simona Kubová postoupila na mistrovství Evropy v Budapešti do večerního semifinále znakařské padesátky. Devětadvacetiletá olympionička obsadila v dopoledních rozplavbách časem 28,30 sekundy dvanácté místo.

Těsně za postupem do semifinále zůstali na motýlkářské dvoustovce Ondřej Gemov a Adam Hlobeň. Gemov obsadil časem 1:58,19 devatenácté místo a je prvním náhradníkem, Hlobeň skončil na 21. místě (1:58,57).

Třetí český motýlkář Sebastian Luňák byl na dvoustovce devětadvacátý. Jan Micka obsadil v rozplavbě na 1500 metrů volný způsob výkonem 15:28,10 minuty 14. místo a na finálovou osmičku nestačil. Kristýna Horská skončila na prsařské stovce čtyřicátá.