Mistr Evropy a autogramů přímo na tělo, bouračky či akrobacie. To byly závody na slovenském "Ringu"

Podpis evropského šampiona má svoji hodnotu. Adam Lacko je pro každou legraci a neváhá se zvěčnit ani do výstřihu půvabné hostesky.
Téměř šest kilometrů dlouhý okruh v blízkosti maďarských hranic byl dějištěm čtvrtého dílu šampionátu.
Vedle Lacka se mezi piloty trucků objevil také veterán František "Frankie" Vojtíšek. Jeho MAN si nesl startovní číslo 91.
Lackův podpis se vyjímá téměř na jakémkoliv místě dámského těla.
Jak je vidět, autogram úřadujícího mistra Evropy má velkou hodnotu.
Foto: Buggyra
Radek Vičík Buggyra, Radek Vičík
19. 7. 2018 6:07
Podívejte se na fotografie z víkendových závodů na Slovakia Ringu, které nabídly dramatické závody i pohled na půvabné grid girls.
 

Právě se děje

před 42 minutami

Sjezd ve Val di Fassa vyhrála Gutová a předstihla ve vedení SP Vlhovou

Sjezdařka Lara Gutová-Behramiová vyhrála v prvním závodu po mistrovství světa sjezd ve Val di Fassa. Švýcarka díky tomu v čele celkového pořadí Světového poháru vystřídala Slovenku Petru Vlhovou.

Závody ve Val di Fassa vynechává česká hvězda Ester Ledecká, protože se připravuje na mistrovství světa v paralelních disciplínách na snowboardu, které se uskuteční v pondělí a úterý ve slovinském středisku Rogla.

Dvojnásobná šampionka z Cortiny Gutová-Behramiová, vítězka super-G a obřího slalomu, zvítězila o dvě setiny před Rakušankou Ramonou Siebenhoferovou. Třetí skončila úřadující mistryně světa ve sjezdu Švýcarka Corinne Suterová.

Gutová-Behramiová načala svoji čtvrtou desítku výher v SP. V průběžném pořadí má 1047 bodů a před Vlhovou, jež ve sjezdu obsadila deváté místo, vede o 29 bodů.

V čele hodnocení disciplíny se drží zraněná Sofia Goggiaová, vítězka čtyř sjezdů v sezoně, která má na kontě 480 bodů. O druhé místo se dělí Suterová s Breezy Johnsonovou z USA a obě za Italkou zaostávají o 150 bodů. Ledecká je pátá a neúčastí ve Val di Fassa přišla o možnost obhájit druhé místo z minulé sezony.

Do konce ročníku mají ženy před sebou ještě dva sjezdy. Jeden v sobotu znovu ve Val di Fassa a poslední ve finále sezony ve švýcarském Lenzerheide.

Další zprávy