Po radikálním řezu zítra vstanu a opařím se čajem aneb Dakar jako originální kino

Po radikálním řezu zítra vstanu a opařím se čajem aneb Dakar jako originální kino
Snídaně u Tiffanyho - na luxus je třeba v dakarské "kantýně" zapomenout, ale hlady ani na dálkové rallye neumřete.
Zítra vstanu a opařím se čajem - byť v případě manažera Buggyry Jana Kalivody to bude spíš ranní káva.
„Já to tedy beru, šéfe...!“ - prohlásil letos na podzim Josef Macháček a rázem zapomněl na to, že na Rallye Dakar už nikdy nebude startovat. Přesun na Blízký východ a start v bugině jsou pro něj velká výzva.
Rosencrantz a Guildenstern jsou nemrtvi - ne nebojte se, to nejsou žádní zombící. V poušti je totiž nutné chránit si tvář přes všudypřítomným jemným pískem.
Foto: Buggyra
rav Buggyra, rav
12. 1. 2020 9:45
Podívejte se, jaké klenoty české i světové kinematografie mají svůj - byť poněkud svérázný - odraz na Rallye Dakar, kterou právě teď hostí Saúdská Arábie.
 

Právě se děje

před 20 minutami

Joe Biden si při hře se psem přivodil vlasovou zlomeninu zánártí

Zvolený americký prezident Joe Biden si při hře se psem Majorem přivodil nepatrné zlomeniny zánártí. Uvedl to podle agentury AP Bidenův lékař po prozkoumání snímku z CT vyšetření. Úřad prezidenta původně oznámil, že Biden při hře se psem uklouzl a vymkl si kotník.

Incident se stal již v sobotu. V neděli pak osmasedmdesátiletého politika pro jistotu prohlédl ortoped v Newarku. Lékař Kevin O'Connor poté oznámil, že vyšetření potvrdilo vlasové zlomeniny na laterální a střední kosti klínovité, které jsou ve střední části chodidla. Podle O'Connora zřejmě bude Biden muset několik týdnu nosit speciální ortézu pro stabilizaci chodidla.

Biden se má úřadu ujmout v lednu a bude skládat přísahu jako dosud nejstarší z amerických prezidentů. Jeho zdravotní stav budou pečlivě sledovat jeho oponenti i spojenci, píše Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy