Michal Šlesingr

Michal Šlesingr (*3. 2. 1983) je český biatlonista. Na světovém šampionátu v roce 2007 vybojoval stříbrnou medaili za sprint a bronzovou za individuální závod na 20 kilometrů. Je také čtyřnásobným juniorským šampionem.

Byl součástí smíšené štafety, která na MS 2015 v Kontiolahti získala zlaté medaile.

"Taťko, bylo to hezký, ale pojď už domů." Dojatý Šlesingr se rozloučil s biatlonem
Biatlon

Trojnásobný medailista z mistrovství světa Michal Šlesingr ukončil v Novém Městě na Moravě v 37 letech bohatou biatlonovou kariéru.
Štafety doplatily na nepřesnou mušku. Muži byli při Šlesingrově rozlučce až dvanáctí
Biatlon

Štafetové závody v Novém Městě na Moravě českým týmům nevyšly. Muži se v posledním závodě Šlesingra vinou čtyř trestných kol nevešli ani do desítky.
Nevím, proč to biatlon odskákal, nechápe Šlesingr vládu. Prožívá zoufalou bezmoc
Biatlon

Michal Šlesingr má před sebou poslední dva závody kariéry. Nebudou u toho diváci.
Pořádáte paskvil, pustil se Šlesingr do Němců. Oberhof poničil 90 procent lyží
Biatlon

Informace od padesáti závodníků sesbíral v německém Oberhofu český biatlonista Michal Šlesingr.
Moravec a Šlesingr vynechají závody ve Francii, nahradí je mladý superstřelec Hornig
Biatlon

Nejzkušenější čeští biatlonisté Ondřej Moravec a Michal Šlesingr vynechají nadcházející díl Světového poháru.
Krčmář byl ve sprintu šestnáctý, Štvrtecký poprvé bodoval. Vyhrál obhájce Bö
Biatlon

Stříbrný olympijský medailista Michal Krčmář zahájil novou biatlonovou sezonu šestnáctým místem ve sprintu.
Nekonečná kauza Rusů? Máme první úspěch, ale nic se nesmí promlčet, burcuje Šlesingr
Biatlon

Viceprezident Mezinárodní biatlonové unie Jiří Hamza by už nejraději nekončící úředničinu kvůli hříšníkům ukončil. Michal Šlesingr naopak.
Biatlonisty zničily tortilla i klíště. Po přípravě hrůzy se mají na co vymlouvat
Biatlon

S hořkým úsměvem popisuje velké problémy českých biatlonistů před startem sezony jejich trenér Zdeněk Vítek.