Michael Krmenčík (fotbalový útočník)

Krmenčíkův gól opět pomohl PAOK k výhře nad AEK Atény

Útočník Michael Krmenčík se střelecky prosadil ve druhém utkání PAOK Soluň za sebou a opět proti AEK Atény. Svým čtvrtým gólem v řecké fotbalové lize pomohl k výhře 2:1, kterou si jeho tým upevnil druhé místo za už jistým mistrem Olympiakosem Pireus.

Po téměř měsíci Krmenčík nastoupil v základní sestavě a ve 47. minutě otevřel skóre zápasu svým osmým soutěžním gólem za PAOK, kde od od ledna hostuje z belgických Brugg. Vzápětí zvýšil Stefan Schwab z penalty na 2:0, domácí v nastaveném čase už jen snížili rovněž z pokutového kopu.

Minulý týden Krmenčík skóroval proti AEK v poháru a pomohl svému týmu k postupu do finále.

Krmenčík dal pátý gól za PAOK a pomohl k jasné výhře v poháru

Útočník Michael Krmenčík přispěl svým pátým gólem v dresu PAOK Soluň k vítězství v úvodním čtvrtfinále Řeckého fotbalového poháru 5:2 nad Lamií. Český reprezentant přišel na hřiště v 65. minutě a dvě minuty před koncem normální hrací doby zpečetil výhru domácího týmu.

Odveta na hřišti Lamie, které patří v řecké lize předposlední místo, se uskuteční 2. března. PAOK je v nejvyšší soutěži třetí.

Krmenčík, který v Soluni od ledna hostuje z belgických Brugg, zatím odehrál v Řecku deset zápasů. Dvakrát se trefil v lize a třikrát v poháru.

Krmenčík dal třetí gól za PAOK Soluň, tentokrát v poháru

Český fotbalista Michael Krmenčík vstřelil třetí soutěžní gól za PAOK Soluň. Reprezentační útočník přispěl k domácímu vítězství 5:0 nad Larissou v úvodním osmifinále Řeckého poháru, k brance přidal ještě asistenci.

Sedmadvacetiletý Krmenčík, který v PAOK od ledna hostuje z belgických Brugg, už v deváté minutě připravil vedoucí zásah pro Christose Tzolise. Někdejší plzeňský hráč na začátku druhého poločasu zvýšil střelou zblízka na 3:0 a navázal na nedělní ligový gól proti OFI Kréta. Krmenčíkovi na tři branky v novém působišti stačilo pět zápasů.

Krmenčík odehrál poločas při vítězné premiéře za Bruggy

točník Michael Krmenčík má za sebou první utkání za Club Bruggy. Český fotbalový reprezentant, který přestoupil z Viktorie Plzeň ve čtvrtek, přišel na hřiště v utkání 24. kola belgické ligy proti Antverpám v úvodu druhého poločasu. Už z trávníku pak viděl jedinou branku zápasu, kterou dal v 84. minutě Hans Vanaken, jenž je s 12 góly nejlepším střelcem týmu. První Bruggy porazily třetí Antverpy 1:0 a dál vedou belgickou ligu s devítibodovým náskokem na druhý Gent.