Hrdina Krmenčík. Český útočník dvěma góly otočil zápas a rozhodl o výhře Persije

3. 9. 2022 17:25
Český útočník Michael Krmenčík rozhodl v indonéské fotbalové lize dvěma góly o vítězství Persije Jakarta nad Bhayangkara Solo 2:1.
Michael Krmenčík
Michael Krmenčík | Foto: Milan Kammermayer

Persija, v jejíž základní sestavě nastoupil i obránce Ondřej Kúdela a po boku Krmenčíka v útoku i další bývalý hráč Slavie Jusuf Hilál, prohrávala na svém stadionu od 11. minuty po gólu Sulistyawana.

Už za dvě minuty ale Krmenčík srovnal a v 56. skóre utkání otočil. Ve svém sedmém zápase nejvyšší indonéské soutěže si tak připsal čtvrtou trefu.

Persija pak už vedení udržela a po 8. ligovém kole se díky třetímu vítězství v řadě vyšvihla na pátou příčku. Na vedoucí celek Madura United ztrácí jen dva body.