Jan Bořil

Naše výkony se přiblížily hráčům, kteří stojí miliardy, ocenil Trpišovský po Borussii
2:12
Liga mistrů

"Abychom dostihli Hakimiho, asi bychom potřebovali elektrickou koloběžku,“ kroutil hlavou po zápase s Dortmundem trenér Slavie Jindřich Trpišovský.
Zápasy navíc, máme jich víc než v Bundeslize, kritizuje Trpišovský nadstavbu
Česká liga

Nový herní model měl přinést více atraktivních zápasů a napínavější vyvrcholení soutěžního ročníku. Zatím to ovšem na úspěch nevypadá.
Byly to nervy. Plzeň zdržovala. Věděli, že jsme jasně lepší, radoval se Bořil
Česká liga

Slavia sahá po titulu pro mistra ligy. Utkání po přihrávce Jana Bořila zlomil Lukáš Masopust a diváci viděli za deset minut čtyři góly.
Bučení mě nahecovalo, s Bořilem jsem to přehnal, komentoval Hložek své první derby
Česká liga

Hložek v neděli nastoupil ke svému prvnímu derby. A opět se nebál konfrontací se zkušenějšími hráči. Proti Bořilovi to ovšem dle svých slov přehnal.
Komentář: Plzeň s titulem pro mistra ligy? To není apríl, lišák Vrba větří šanci
Česká liga

Nový herní formát ještě dává Plzni šanci. A tak zatímco ze Slavie zní, že i přes ztrátu zůstává tým v klidu, Viktoria si brousí drápky.
Slavia remizovala a náskok se může ztenčit. Jedna ztráta nás nerozhodí, říká Bořil
Česká liga

Po remíze 1:1 s Libercem se jejich vedení na čele tabulky může ztenčit na sedm bodů. Vršovičtí ovšem zůstávají sebevědomí.
Brankář Nguyen doháněl slávisty k šílenství. Udělali jsme z něj gólmana kola, úpěli
Česká liga

Šestadvacetiletý brankář fotbalového Liberce Filip Nguyen předvedl proti Slavii vynikající výkon a i díky jeho zásluze si Slovan odvezl z Edenu bod.
Tresty pro fotbalovou Slavii: pokuta, do konce podzimu bez Bořila a podmíněně uzavřená část stadionu
Česká liga

Slavia zaplatí 120 tisíc korun za výtržnosti fanoušků, tři zápasy se bude muset obejít bez obránce Bořila a má podmíněně uzavřenou část stadionu.
Oba góly beru na sebe, smutnil slávistický obránce Bořil. Obhajoba titulu je ale prý ještě reálná
Česká liga

Jan Bořil nejprve neuhlídal v 35. minutě Romana Potočného a poté v druhé půli po jeho ruce Slovan z penalty zvýšil.
Slávisté ve Villarrealu vedli o dvě branky, nakonec vezou ze Španělska cennou remízu
Evropská liga

Slavia zůstává po remíze ve Villarrealu ve hře o první místo ve skupině. Ve Španělsku se gólově prosadili Tomáš Necid a Danny.
Sparta vyhrála ve třetím kole poháru ve Znojmě, Slavia doma otočila utkání s Třincem
Fotbal

Bogdan Vatajelu vystřelil Spartě hubenou výhru na půdě Znojma. Slavia po první půli prohrávala s Třincem, ale dokázala utkání v poklidu otočit.
Sparta na odpis, Hušbauer za krále, rozhodčí schytali kritiku. Tak sociální sítě reagují na derby
Česká liga

Hodně kritičtí byli na sociálních sítích fanoušci po 288. pražském derby. Největší kritika se snesla na trojici sudích řídících utkání v Edenu.…
Slavia rozhodla derby ve druhé půli. Utkání ovlivnila nesprávná rozhodnutí sudího Jílka
Česká liga

Slavia se v neúplné tabulce posunula na druhé místo, zato trenér Stramaccioni to bude mít po neúspěchu v derby ve Spartě ještě více nahnuté.
V útoku jsme bezzubí, to nás stálo postup. Zdržování APOEL bylo extrémní, smutnil Bořil
Liga mistrů

Krajní obránce Slavie Jan Bořil po neúspěšném dvojzápase proti APOEL Nikósie věděl, že postup do Ligy mistrů nebyl daleko.
Na Němce a Iry s Krmenčíkem a Klimentem. Jarolím nominoval na klíčové bitvy kvalifikace o MS
MS ve fotbale

Trenér národního týmu Karel Jarolím v úterý zveřejnil nominaci na kvalifikační zápasy proti Německu a Severnímu Irsku.
Bořil se v Jablonci rozčílil na sudího: Jasná penalta, nevím, kam koukal
Fotbal

Obránce Slavie Jan Bořil si po nedělní ligové remíze v Jablonci nebral servítky.