Libero Kolář nebo železný kapitán Bořil. Sedm klíčových hvězd mistrovské Slavie

Jan Pikous
25. 6. 2020 15:39
Fotbalová liga má totožného vítěze jako loni - stejně jako v minulé sezoně se z triumfu raduje Slavia. Kteří hráči byli klíčovými oporami Trpišovského celku, jenž pro pražský klub vybojoval šestý titul v české nejvyšší soutěži?
Ondřej Kolář
Ondřej Kolář | Foto: Reuters

Ondřej Kolář

Stran vnímání veřejnosti neprošel žádný jiný hráč v lize za poslední rok tak výraznou proměnou. Ještě v červenci mnozí bývalého gólmana Liberce vnímali jako toho, kdo "nechytí nic navíc". Dnes je považován za jednoznačně nejlepšího brankáře v soutěži.

Rekordní počet vychytaných nul či série bez obdržené branky a k tomu nepostradatelný podíl na rozehrávce a výstavbě hry, který se po odchodu Tomáše Součka ještě zvýšil. Kolář není jen brankář, ale libero se vším všudy.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 hodinami

Vicepremiér Jurečka: Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo brzy zopakovat

Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo v brzké době zopakovat. Mohlo by se také případně rozšířit i na další pohledávky. Na uspořádání další oddlužovací akce je ve vládní koalici shoda. Uvedl to vicepremiér a ministr práce Marian Jurečka (KDU-ČSL).

Pro opakování jsou i poslanci, kteří milostivé léto prosadili. Akce začala loni 28. října a skončí v pátek. Pokud do té doby lidé s exekucí na dluh u veřejných institucí splatí původní dlužnou částku a 908 korun odměnu exekutorovi, odpustí se jim penále, úroky a další platby. 

Další zprávy