FOTO Turek, Bělohlav či Kotalík. Budějovické legendy na ledě

V Budvar aréně už znovu trénují budějovičtí muži. V pondělí na led vyjel tým CB Hokej 2013, který by měl nastoupit v 1. lize
Na ledě Budvar arény v pondělí začala příprava českobudějovického áčka. I když s pořádným zpožděním.
V jihočeské metropoli totiž ještě stále není definitivně vyřešeno, kdo bude hrát 1. ligu.
Momentálně se zdá, že České Budějovice bude v druhé nejvyšší soutěži reprezentovat klub CB Hokej 2013, jemuž šéfuje bývalý reprezentant Radek Bělohlav.
Ten by měl vést mužstvo také coby hlavní trenér. K dispozici má dva asistenty, rovněž legendární jména - Romana Turka a Jaroslava Modrého.
Foto: Robert Straka - hokejcb.cz
Sport Robert Straka - hokejcb.cz, Sport
5. 8. 2013 18:00
Podívejte se na fotografie z prvního tréninku týmu CB Hokej 2013, který má pokračovat v profesionálním hokeji v Českých Budějovicích.

Podívejte se na fotografie z prvního tréninku týmu CB Hokej 2013, který má pokračovat v profesionálním hokeji v Českých Budějovicích.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 31 minutami

Norský lyžař Kilde vyhrál poprvé v kariéře tradiční sjezd v Kitzbühelu

Norský lyžař Aleksander Aamodt Kilde vyhrál poprvé v kariéře tradiční sjezd Světového poháru v Kitzbühelu. Na lehce zkrácené trati porazil jednačtyřicetiletého francouzského veterána Johana Clareyho o 42 setin a vybojoval šesté vítězství v sezoně. Senzačně třetí skončil se startovním číslem 43 další Francouz Blaise Giezendanner.

Další zprávy