FOTO Turek, Bělohlav či Kotalík. Budějovické legendy na ledě

V Budvar aréně už znovu trénují budějovičtí muži. V pondělí na led vyjel tým CB Hokej 2013, který by měl nastoupit v 1. lize
Na ledě Budvar arény v pondělí začala příprava českobudějovického áčka. I když s pořádným zpožděním.
V jihočeské metropoli totiž ještě stále není definitivně vyřešeno, kdo bude hrát 1. ligu.
Momentálně se zdá, že České Budějovice bude v druhé nejvyšší soutěži reprezentovat klub CB Hokej 2013, jemuž šéfuje bývalý reprezentant Radek Bělohlav.
Ten by měl vést mužstvo také coby hlavní trenér. K dispozici má dva asistenty, rovněž legendární jména - Romana Turka a Jaroslava Modrého.
Foto: Robert Straka - hokejcb.cz
Sport Robert Straka - hokejcb.cz, Sport
5. 8. 2013 18:00
Podívejte se na fotografie z prvního tréninku týmu CB Hokej 2013, který má pokračovat v profesionálním hokeji v Českých Budějovicích.

Podívejte se na fotografie z prvního tréninku týmu CB Hokej 2013, který má pokračovat v profesionálním hokeji v Českých Budějovicích.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 19 minutami

Pyrotechnika a výtržnosti. Disciplinárka po finále poháru zahájila řízení se Slováckem i Spartou

Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace, která řídí profesionální soutěže, zahájila řízení se Slováckem i Spartou kvůli chování jejich fanoušků ve středečním finále domácího poháru v Uherském Hradišti. LFA o tom informovala v tiskové zprávě.

Fanoušci obou týmu se dopustili výtržností a použití pyrotechniky, ti sparťanští navíc vhazovali pyrotechniku a další předměty na hrací plochu v průběhu utkání a poškodili zařízení stadionu. Utkání poznamenal na necelých pět minut v druhé půli příchod těžkooděnců se psy k hrací ploše a střídačkám. Slovácko po výhře 3:1 nad Pražany získalo první velkou trofej v klubové historii.

Z podobných důvodů jako v Uherském Hradišti zahájila disciplinárka řízení i se Slavií a Spartou po nedělním vzájemném ligovém derby.

Tresty osmi prvoligových hráčů za kumulované žluté karty se přeměnily na peněžité pokuty. Naopak slávista Srdjan Plavšič si trest za vyloučení v derby odpyká až v nové sezoně.

Zdroj: ČTK
Další zprávy