Bělohlavův tým vyjel na led. Nechyběl ani Kotalík

FOTO Turek, Bělohlav či Kotalík. Budějovické legendy na ledě
Na ledě Budvar arény v pondělí začala příprava českobudějovického áčka. I když s pořádným zpožděním.
V jihočeské metropoli totiž ještě stále není definitivně vyřešeno, kdo bude hrát 1. ligu.
Momentálně se zdá, že České Budějovice bude v druhé nejvyšší soutěži reprezentovat klub CB Hokej 2013, jemuž šéfuje bývalý reprezentant Radek Bělohlav.
Ten by měl vést mužstvo také coby hlavní trenér. K dispozici má dva asistenty, rovněž legendární jména - Romana Turka a Jaroslava Modrého.
Foto: Robert Straka - hokejcb.cz
Tomáš  Kubánek Tomáš Kubánek
5. 8. 2013 16:23
Tým CB Hokej 2013 uskutečnil první trénink na ledě.

Praha - Českobudějovický hokejový tým s pracovním názvem CB Hokej 2013 dnes začal přípravu na ledě.

Premiérový trénink pod vedením kouče a šéfa projektu v jedné osobě Radka Bělohlava absolvovalo v Budvar aréně celkem 27 hráčů. Nechyběly ani matadoři v čele s Alešem Kotalíkem či Františkem Mrázkem.

Za asistenty si Bělohlav zvolil jihočeské legendy Romana Turka a Jaroslava Modrého.

Ti na hráče hned zkraje přípravy naložili tvrdý dvoufázový trénink. Do začátku 1. ligy totiž chybí už jen něco přes měsíc.

"Je to takové hektické, ale ten začátek je vždycky náročný. Musíme nahnat kondici a trenéři určitě vědí, co s tím dělat, takže ty dávky do nás teď nasypou. Bude to chvíli nepříjemné, ale to k tomu prostě patří," uvedl pro klubový web hokejcb.cz zkušený útočník Zdeněk Ondřej, jenž se do Českých Budějovic vrací po deseti letech.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 12 minutami

Při náletech v Jemenu podle nevládní organizace zahynulo přes 60 lidí

Při náletech v Jemenu v pátek přišlo život více než 60 dospělých a tři děti. S odkazem na humanitární organizaci Save the Children o tom informovala agentura Reuters. Svědci na místě předtím agentuře sdělili, že několik lidí, včetně afrických migrantů, přišlo o život při náletu v provincii Saada. Mezinárodní výbor Červeného kříže (MVČK) mezitím informoval, že si nálet na věznici, kterou kontrolují šíitští povstalci, vyžádal sto mrtvých nebo zraněných. V kolika případech šlo o oběti na životech, není ale z prohlášení jasné.

Koalice vedená Saúdskou Arábií v Jemenu zintenzivnila útoky proti šíitským povstalcům začátkem tohoto týdne po útocích na Spojené arabské emiráty. Při jednom z náletů bylo podle agentury Reuters zasaženo záchytné centrum v severojemenské provincii Saada. Zatím však není jasné, kolik lidí přišlo o život. Podle Reuters jsou mezi oběťmi i afričtí migranti. Záchranáři vytahovali těla z trosek ještě kolem poledne místního času.

Organizace Save the Children uvedla, že si nálety v Jemenu vyžádaly životy více než 60 dospělých a tří dětí. Další podrobnosti nesdělila. MVČK uvedl, že 100 lidí přišlo o život, nebo bylo zraněno při náletu na věznici, kterou v provincii Saada spravují povstalci. Podle MVČK nálet provedla koalice vedená Saúdskou Arábií a lze očekávat, že se bilance obětí bude zvyšovat, jelikož záchranné práce na místě pokračují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy