Smutek vystřídala totální euforie. Tak Češi v poslední třetině smetli Seveřany

Smutek vystřídala totální euforie. Tak Češi v poslední třetině smetli Seveřany
...ale čtyřmi góly ve třetí třetině strhli vítězství na svou stranu.
...a při power play soupeře Jakub Flek.
Jiří Smejkal a Jesper Sellgren v zápase Česko - Švédsko na MS 2021
...a udrželi se ve hře o postup do čtvrtfinále.
Foto: Reuters
Reuters ČTK Sport Reuters, ČTK, Sport
27. 5. 2021 22:01
Prohlédněte si fotografie ze čtvrtečního zápasu hokejistů Česka a Švédska na světovém šampionátu v Rize, který svěřenci Filipa Pešána vyhráli 4:2.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 6 hodinami

Zhruba desetina Prahy je bez elektřiny, problém je na rozvodně Jih

Pokud by byla závada větší, je možné proud přepojit z jiných směrů. ČTK to dnes večer řekl mluvčí Pražské energetiky (PRE) Karel Hanzelka. O výpadku informovali hasiči, vyprošťují lidi z výtahů. Omezil také provoz některých tramvajových linek.

Výpadek se týká třeba Prahy 2, 4 a 10. "Je to u nás, je to na naší soustavě, zjišťujeme, co se stalo, je to rozvodna Jih," řekl mluvčí PRE. "Pokud by byl nějaký větší problém, je samozřejmě možné proud přepojit, aby laicky řečeno tekl z jiných směrů, protože do Prahy teče proud z několika různých směrů," dodal Hanzelka. Větší závadu je tak podle něj možné vyřešit poměrně rychle.

"V důsledku výpadku elektrické energie v oblasti Prahy 2, Prahy 4 a Prahy 10 evidujeme zvýšený počet požadavků na vyproštění osob uvízlých ve výtahu," napsali hasiči na twitteru. Omezení v provozu tramvajových linek se podle organizátora pražské integrované dopravy (PID) týká celé oblasti od Nuslí až do Strašnic. 

Další zprávy