Rytíři dopadli v zápase roku jako sedláci u Chlumce, Litvínov je přehrál s vervou

Rytíři dopadli v zápase roku jako sedláci u Chlumce, Litvínov je přehrál s vervou
Rytíři strávili v první lize před loňským postupem mezi elitu pět let.
Osmačtyřicetiletý Jágr v utkání nebodoval.
Dvěma brankami včetně vítězné trefy a dvěma asistencemi se podepsal pod úspěch Litvínova o sedm let mladší kapitán týmu Viktor Hübl
Pěti body za dva góly a tři asistence fanoušky Vervy určitě potěšil také Tomáš Pospíšil.
Foto: Tomáš Liška
Sport Tomáš Liška, Sport
6. 3. 2020 22:30
Prohlédněte si fotografie ze zápasu 52. kola hokejové extraligy, v němž hokejisté Litvínova poslali výhrou 6:2 hráče Kladna zpět do první ligy.
 

Právě se děje

před 42 minutami

Volby polského prezidenta se uskuteční 28. června, oznámila šéfka Sejmu

Volby polského prezidenta se uskuteční 28. června a případné druhé kolo o dva týdny později 12. července. Očekávaný termín voleb dnes oficiálně oznámila předsedkyně Sejmu, dolní komory polského parlamentu, Elžbieta Witeková.

Oznámené datum voleb chtěla vládnoucí strana Právo a spravedlnost (PiS). Její předseda Jaroslaw Kaczyński minulý týden rezolutně prohlásil, že volby budou nejpozději 28. června navzdory veškerým snahám opozice je překazit. Pohrozil přitom využitím "všech prostředků, jež má stát k dispozici".

Volby prezidenta byly původně vypsané na 10. května a PiS jejich konání chtěla prosadit za každou cenu i přes epidemii covidu-19. Umožnit to měl zákon o korespondenčním hlasování, jehož schválení ale zdržel Senát, v němž má většinu opozice. Proto se volby nekonaly ani do konce května.

Zdroj: ČTK
Další zprávy