3. 9. 2018 8:46
Ke kuriózní situaci došlo v nedělním sevillském derby. V 66. minutě, za stavu 0:0, naběhl brankář Betisu Pau Lopez do útočníka Roque Mesy a ten překvapivě viděl žlutou kartu. A protože byla už jeho druhou v zápase, musel do sprch. Betis následnou přesilovku využil, když v 80. minutě skóroval Joaqín. Vyloučení Mesy ovšem notně rozlítilo trenéra hostí Pabla Machína. "Zákrok agresivního soupeře se z potenciální penalty změnil ve žlutou kartu našeho hráče a vyloučení. Nechápu, jak s technologiemi, které máme k dispozici, se něco takového může stát. Jsem hodně zklamaný," uvedl Machín.
fotbal, španělská liga 2018/2019, Betis - FC Sevilla, Pau López a Roque Mesa, červená karta | Foto: Youtube.com