Sturridge odešel z Liverpoolu na hostování do West Bromwiche

ČTK ČTK
29. 1. 2018 22:47
Útočník Daniel Sturridge odešel z Liverpoolu do West Bromwiche. Osmadvacetiletý fotbalista bude v předposledním týmu anglické ligy do konce sezony hostovat. Dnes to oznámily oba kluby. Sturridge přišel do Liverpoolu v lednu 2013 z Chelsea, se kterou získal titul a v roce 2012 vyhrál Ligu mistrů. Za celek z Anfield Road odehrál 133 zápasů a dal 63 branek, z toho tři ve 14 utkáních tohoto ročníku. V anglické reprezentaci má Sturridge bilanci 26 utkání a osm branek.
Daniel Sturridge.
Daniel Sturridge. | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Chorvatské volby do parlamentu skončily, vítězem je zřejmě vládní HDZ

Hlasování v sobotních parlamentních volbách v Chorvatsku skončilo. Podle průzkumu státní televize mezi voliči opouštějícími volební místnosti zvítězilo vládní Chorvatské demokratické společenství (HDZ), které by mělo získat 61 z celkových 151 křesel. Opoziční Sociálnědemokratické straně (SDP) a jejím menším spojencům by mělo připadnout 44 křesel, napsala agentura Reuters.

Na třetím místě podle průzkumu skončilo euroskeptické Vlastenecké hnutí (DP), které by v parlamentu mělo získat 16 zástupců.

Mnoho analytiků se podle Reuters domnívá, že koalici budou nakonec muset sestavovat obě nejsilnější strany, protože vytvořit stabilní vládu s menšími partnery jako DP by bylo obtížné. Vůdci obou velkých stran ale doposud možnost velké koalice odmítali.

Další zprávy