Stašková září v Juventusu. Takto hattrickem sestřelila Empoli

Sport Sport
10. 2. 2020 10:50
Česká fotbalová reprezentantka po letním přestupu do Juventusu zaznamenala nejlepší zápas v dresu "staré dámy". Na demolici Empoli 6:0 v italském poháru se podílela bývalá fotbalistka Sparty třemi brankami, když nejprve dvěma góly otevřela skóre a pak ve druhé půli zvyšovala už na 4:0. Všechny branky si můžete prohlédnout na přiloženém videu.
Andrea Stašková vstřelila za Juventus hattrick | Video: Sport

Andrea Stašková jako jediná hráčka Juventusu dokázala v této sezoně skórovat ve všech soutěžích, do kterých za italský velkoklub naskočila. 

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Stříbrný koulař z MČR Vilímek dostal za doping čtyřletý trest

Koulař Tomáš Vilímek přišel kvůli dopingu o stříbrnou medaili z mistrovství republiky. Dvaadvacetiletý atlet Spartaku Třebíč užil zakázaný steroid drostanolon, byl diskvalifikován a antidopingový výbor mu udělil čtyřletý zákaz činnosti. Informovala o tom Česká televize.

Vilímek prohrál na srpnovém mistrovství republiky v Plzni pouze s Martinem Novákem, který jako jediný překonal hranici 18 metrů. V nových výsledcích se na druhé místo koulařské soutěže posunul Ladislav Prášil a na bronzovou pozici Marek Bárta.

Vilímek se letos zlepšil na 17,98 metru, druhý byl i na Odložilově memoriálu. Dopingový trest mu vyprší na konci srpna roku 2024.

Zdroj: ČTK
Další zprávy