PSG uhrál remízu v St. Etienne díky vlastnímu gólu

6. 4. 2018 22:58
Paris St. Germain bylo jen krůček od porážky se St. Etienne, nakonec mu ale pomohl vlastní gól Mathieu Debuchyho.
Radost Kurzawy po vyrovnání PSG
Radost Kurzawy po vyrovnání PSG | Foto: Reuters

Paříž - Fotbalisté Paris Saint-Germain ztratili ve 32. kole francouzské ligy popáté v sezoně body, přičemž remízu 1:1 v St. Etienne uhráli jen se štěstím. Suverénní lídr tabulky bodoval díky soupeřovu vlastnímu gólu z nastaveného času.

Domácí vedli od 17. minuty, kdy se prosadil Rémy Cabella. Osmadvacetiletý záložník, jenž v St. Etienne hostuje z Marseille, měl v 31. možnost zvýšit z pokutového kopu, ale jeho nepříliš umístěnou střelu zlikvidoval Alphonse Areola.

O deset minut později klesly šance PSG poté, co dostal druhou žlutou kartu Presnel Kimpembe. Pařížanům v dlouhém oslabení hrozila třetí porážka v sezoně, ale zachránil je domácí Mathieu Debuchy, od něhož se v druhé nastavené minutě nešťastně odrazil míč do vlastní branky.

Fotbalisté Paris Saint-Germain mají šest zápasů před koncem v čele tabulky náskok 17 bodů před Monakem, jež má jedno utkání k dobru. St. Etienne je deváté se ztrátou tří bodů na poháry.