Viktoriáni slaví čtvrtý mistrovský zářez. Plzeňská jízda letos určitě nekončí

Viktoria Plzeň slaví čtvrtý ligový titul v historii klubu. Po dnešní výhře nad Baníkem Ostrava ho navíc slaví tři kola před koncem soutěže.
Na zápase nemohl chybět ani natěšený majitel klubu Tomáš Paclík spolu s generálním ředitelem Viktorky Adolfem Šádkem. Je velmi pravděpodobné, že tito pánové už před zápasem chladili šampaňské.
Případnou korunovaci mistra pro sezonu 2015/16 si nemohl ujít ani prominentní pár ze zákulisí českého fotbalu. Místopředseda FAČR Roman Berbr s přítelkyní a donedávna šéfkou ligových rozhodčí Dagmar Damkovou.
Nejdůležitějším okamžikem prvního poločasu byl moment ze 32. minuty, ve které baníkovci chybně rozehrávali. A brankáři Vojtěchu Šromovi nezbývalo než faulovat unikajícího Michala Ďuriše.
Penalta! Byl si jistý celý stadion i rozhodčí Emanuel Marek, který situaci skvěle doběhl a měl tak výborný přehled o situaci.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Sport, Milan Kammermayer, Tomáš Liška
30. 4. 2016 22:28
Viktoria Plzeň letos obhájila titul pro mistra české nejvyšší fotbalové soutěže. Po dnešní výhře, nad už jistým sestupujícím Baníkem, titul slaví tři kola před koncem.
 

Právě se děje

Další zprávy