Trabzonspor šokoval Inter. Čelůstka gólovým hrdinou

14. 9. 2011 23:20
Oba týmy z Manchesteru remizovaly 1:1
Ondřej Čelůstka se raduje z vítězného gólu do sítě Interu Milán
Ondřej Čelůstka se raduje z vítězného gólu do sítě Interu Milán | Foto: Reuters

Praha - O obrovské překvapení se postarali fotbalisté Trabzonsporu. V úvodním kole Ligy mistrů si vezou výhru 1:0 ze hřiště slavného Interu Milán.

Hrdinou tureckého týmu, který se do milionářské soutěže dostal až díky vyřazení Fenerbahce za účast v korupčním skandálu, se stal český obránce Ondřej Čelůstka. Ten utkání svým gólem v 73. minutě rozhodl, když dorazil ránu Halila Altintopa, již zastavilo břevno.

Příliš se nedařilo oběma klubům z Manchesteru. ´Citizens´ doma jen remizovali s Neapolí 1:1, když na branku Cavaniho brzy zareagoval Kolarov.

Děravá Barcelona dostala góly v první a poslední minutě
Pohárová suverenita končí. Plzeň hrála s Borisovem 1:1

Stejný výsledek uhráli také United na Benfice. Lisabonští šli do vedení po velké chybě hostů, kterou potrestal Cardozo. Před přestávkou pak vyrovnal veterán Giggs.

Nezaváhal naopak jeden z tradičních spolufavoritů na zisk trofeje Bayern Mnichov. Bavorský celek otevřel skóre už v 7. minutě, kdy Kroos využil vysunutí od Ribéryho. Čtvrthodinu před koncem přidal pojistku Rafinha.

To francouzskému Lille dvoubrankový náskok nestačil. Po trefách Sowa a Pedrettiho vedl proti CSKA Moskva ještě dvacet minut před koncem 2:0, jenže hosté dvěma góly Doumbii stihli vyrovnat.

Nevyzpytatelný zápas na Balkáně za sebou má Real Madrid. Ten dokázal porazit brankou Di Maríi Dinamo Záhřeb i přesto, že v závěru dohrával bez vyloučeného Marcela.