Reprezentaci ubyl další útočník. Necid bude mimo 9 měsíců

Tomáš  Kubánek Tomáš Kubánek
7. 7. 2012 16:11
Forvard CSKA Moskva se v Barceloně podrobil operaci zraněného zkříženého vazu v koleně a doba jeho rekonvalescence je odhadována na devět měsíců.
Tomáš Necid si nyní třičtvrtě roku od fotbalu odpočine
Tomáš Necid si nyní třičtvrtě roku od fotbalu odpočine | Foto: Sport

Praha - Trenér Michal Bílek by se měl pomalu začít poohlížet po nových jménech pro složení reprezentačního útoku. Po Milanu Barošovi, který po nedávném Euru ukončil kariéru v národním týmu, je ze hry venku možná až na polovinu kvalifikace Tomáš Necid.

Forvard CSKA Moskva se v Barceloně podrobil operaci zraněného zkříženého vazu v koleně a doba jeho rekonvalescence je odhadována na devět měsíců. Informoval o tom hráčův agent Jiří Müller.

Dvaadvacetiletý útočník si poprvé pravé koleno pochroumal loni v červnu, ale operace tehdy jeho problémy ještě úplně nevyřešila, a tak se po letošním mistrovství Evropy rozhodl pro další zákrok.

Letos na podzim sehrají čeští fotbalisté v rámci kvalifikace o postup na mistrovství světa tři zápasy, další dvě utkání je čekají v březnu.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 5 minutami

Trump po čtyřech letech opustil Bílý dům. Tolik jsme toho dokázali, řekl před odletem na Floridu

Končící americký prezident Donald Trump po čtyřech letech ve funkci krátce po 08:00 místního času (14:00 středoevropského času) opustil Bílý dům, do kterého se nastěhuje jako nová hlava státu Joe Biden. Do vrtulníku Trumpa doprovodila jeho manželka Melania a prezident před nástupem krátce promluvil k přítomným novinářům. Jeho funkční období skončí v poledne místního času (18:00 SEČ).

Byly to neuvěřitelné čtyři roky, tolik jsme toho dokázali, řekl před odletem z Washingtonu. Dodal, že jeho vláda nebyla běžnou administrativou.

Ještě před koncem svého mandátu má Trump vystoupit s prohlášením na Andrewsově základně, odkud pak v prezidentském speciálu Air Force One odletí na Floridu. První chvíle v pozici exprezidenta podle všeho stráví ve své rezidenci Mar-a-Lago ve West Palm Beach.

Zdroj: ČTK
Další zprávy