Stramaccioni: Václav Kadlec je v pořádku. Ale neplní to, co bych od něj čekal. Přijde další hráč

Sport asus, Sport
26. 7. 2017 22:53
Před rokem se z něj stal nejdražší hráč ligy, Václav Kadlec se vrátil na Spartu za sedmdesát milionů s tím, že bude klíčový muž velkých zápasů. Ten první, který letos Spartu čeká, ale bude sledovat jen doma u televize. Do Bělehradu k 3. zápasu předkola Ligy mistrů totiž vůbec neodletěl. "Je v pořádku. Ale neplní to, co bych od něj čekal. Tak jsem mu to i řekl," vysvětloval trenér Andrea Stramaccioni. A potvrdil příchod jedenácté posily, záložníka z Neapole.
Italský trenér Sparty Andrea Stramaccioni.
Italský trenér Sparty Andrea Stramaccioni. | Foto: Zlata Vostrá

Praha / Bělehrad - Fotbalová Sparta vyrazila na pouť fotbalovou Evropou, jejíž cíl má být základní skupina Evropské ligy. Obsazení leteckého speciálu do Bělehradu ke čtvrtečnímu třetímu předkolu ale mnohé překvapila.

S týmem odcestovala nejdražší letní posila Tal Ben Chaim, na palubě naopak překvapivě chyběl Václav Kadlec. A to ne ze zdravotních důvodů.

"Zdravotně je Kadlec v pořádku. Ale nedělá to, co po něm chci. A takhle jsem mu to i řekl," vysvětlil Stramaccioni na předzápasové tiskové konferenci. 

K dispozici nemá ani zraněného Tomáše Rosického

Sparta proti Crvene Zvezdě Bělehrad nastoupí ve čtvrtek ve 20:30, zápas v přímém přenosu vysílá stanice ČT Sport.

"Myslím, že nepotřebují Stramaccioniho, aby si uvědomili, jaké na tomhle stadionu může být horko. Mají zkušenosti z velkých zápasů, měli by to zvládnout. Je to další motivace, abychom byli v utkání silní a kompaktní," cituje pražského trenéra server idnes.cz.

Stramaccioni zároveň komentoval informaci, zda přivede v pořadí už jedenáctou posilu - italského záložníka Giaccheriniho z Neapole. "Abych byl upřímný, o přestup se teď nestarám a soustředím se na utkání. Ale budu rád, když se transfer podaří dotáhnout co nejdřív, ideálně do konce týdne: abych měl k dispozici kompletní tým a mohl se s ním připravovat na začátek ligy," řekl kouč.

 

Právě se děje

před 8 hodinami

V Pardubicích došlo ke srážce sanitky s autem, dva záchranáři jsou zraněni

Sanita zdravotnické záchranné služby a osobní auto se dnes před polednem srazily na světelné křižovatce v centru Pardubic. V sanitě jeli dva záchranáři, kteří utrpěli zranění a byli převezeni do nemocnice. Žádného pacienta nevezli. V osobním autě jeli dva dospělí a dvě děti, nikdo z nich zraněn nebyl. ČTK to řekla mluvčí policie Dita Holečková.

Zdroj: ČTK
Další zprávy