Stramaccionimu se do bělehradské výpravy Sparty nevešel ani jeden z Kadleců. Zato cestoval Ben Chaim

Luděk Mádl Luděk Mádl
26. 7. 2017 14:15
Václav Kadlec, ani jeho jmenovec Michal se nevešli na seznam hráčů fotbalové Sparty, kteří odcestovali do Bělehradu k utkání předkola Evropské ligy.
Václav Kadlec se nevešel do výpravy Sparty, která k pohárovému utkání odcestovala do srbské metropole
Václav Kadlec se nevešel do výpravy Sparty, která k pohárovému utkání odcestovala do srbské metropole | Foto: Milan Kammermayer

Praha - Soupiska fotbalové Sparty nyní čítá 31 jmen. Na hřiště ovšem může vyběhnout jen 11 lidí a ani do letadla směřujícího do Bělehradu, trenér Andrea Stramaccioni zdaleka všechny hráče nevzal. A to ani ty zdravé.

Výprava čítá vedle dvou gólmanů ještě 17 hráčů do pole. Do výběru hráčů, cestujících k úvodnímu utkání 3. předkola Evropské ligy, se tak mimo jiné nevešli dva bývalí čeští reprezentanti, a to Václav Kadlec a jeho skoro-jmenovec z defenzivy Michal Kadlec.

Fanoušky jistě potěší, že ve výpravě naopak neschází Tal Ben Chaim, nejnákladnější posila v dějinách Sparty. Po příchodu do Prahy ještě izraelský reprezentant v uplynulých týdnech dokončoval uzdravování menšího svalového zranění. A nyní už odletěl do Bělehradu, přestože absolvoval teprve dvě standardní tréninkové jednotky.

Stejně tak cestují s výpravou Rio Mavuba a Georges Mandjeck, kteří rozšířili kádr Sparty v průběhu minulého týdne.

Není tajemstvím, že zranění se obnovilo Tomáši Rosickému a na marodce se nyní nacházejí i Lukáš Vácha s Costou a Néstorem.

Zápas v Bělehradě začíná ve čtvrtek ve 20:30.

 

Právě se děje

Další zprávy