Sparťan Podaný míří na ostrov Lesbos, láká ho nováček ligy

Luděk Mádl Luděk Mádl
1. 7. 2013 17:30
V minulé sezoně hostoval fotbalista Sparty Jakub Podaný v Teplicích, teď ho láká angažmá v řecké lize, láká ho nováček FC Kalloni
Jakub Podaný si ve Spartě v minulosti zahrál i Evropskou ligu
Jakub Podaný si ve Spartě v minulosti zahrál i Evropskou ligu | Foto: Reuters

Praha - Athlitiki Enosi Lekandopediou Kallonis. To by mohla být nová adresa fotbalisty Jakuba Podaného, fotbalisty Sparty, který v minulé sezoně hostoval v Teplicích.

"Kallonis je nováček řecké ligy, sídlí na ostrově Lesbos, zájem tam je v úterý s Jakubem letíme do Řecka," prozradil fotbalistův agent David Nehoda.

"Nejdřív by měl Jakub absolvovat v Aténách zdravotní vyšetření, pak bychom se měli přesunout do sídla klubu," doplňuje agent.

Forma Podaného případného působení v Řecku se ještě bude dolaďovat, ale vypadá to na hostování.

Šestadvacetiletý záložník Jakub Podaný se loni na podzim nedostal do Lavičkovy sestavy, na konci srpna ho Sparta uvolnila na hostování do Teplic.

Tam naskočil do ligy ve 20 zápasech a 2 góly pomohl klubu se záchranou.

Hrál i proti Palermu či Liverpoolu

Hostování jsou tomuto fotbalistovi Sparty tak trochu souzena. Na výpůjčku už byl ve střížkovské Bohemce, ve slovenské Senici, v Olomouci  i teď v Teplicích.

Jen v sezoně 2010/11 pod trenérem Chovancem hrával poměrně často, i v Evropské lize - třeba proti Palermu odehrál celé utkání, nastoupil i proti Liverpoolu.

 

Právě se děje

Další zprávy