Manchester zachránil bod s Basilejí v poslední minutě

27. 9. 2011 22:40
CSKA-Inter 2:3, ManUnited-Basilej 3:3, Real-Ajax 3:0
Díky trefě Ashleyho Younga má Manchester United alespoň bod
Díky trefě Ashleyho Younga má Manchester United alespoň bod | Foto: Reuters

Praha - Fotbalisté Manchesteru United ve 2. kole Ligy mistrů jen remizovali s Basilejí 3:3.

Utkání přitom měli rozehráno skvěle, když po čtvrthodině hry dvakrát krátce po sobě nabil Giggs Welbeckovi a domácí vedli 2:0.

Hosté se však nevzdali a přes několik nevyužitých tutovek dokázali díky trefám jmenovců Fabiana a Alexandera Freiových skóre otočit.

Alespoň bod pro favorizované ´Red devils´ zachránil v poslední minutě Young. V nastavení měli velké čance na odvrácení překvapení Welbeck a Berbatov, ale s remízovým výsledkem už nic neudělali.

Fillo se před zápasem v Miláně vrací do plzeňského týmu
Trabzonspor šokoval Inter. Čelůstka gólovým hrdinou

Inter Milán si po úvodní ostudné porážce s Trabzonsporem napravil reputaci na hřišti CSKA Moskva, který porazil 3:2.

Domácí sahali po remíze, když v 77. minutě vyrovnal na 2:2 Vágner Love. Jenže italský celek bleskově odpověděl vítěznou brankou Zárateho a veze z ruské metropole všechny body.

Smírným výsledkem se rozešly týmy českých fotbalistů Ondřeje Čelůstky a Davida Rozehnala, když Trabzonspor remizoval s Lille 1:1.

Očekávaný souboj Bayernu s Manchesterem City se stal nečekaně lehkou kořistí Mnichovanů. Německý celek soupeře nepustil vůbec k ničemu a na vítězství mu bohatě stačily dvě branky Goméze v závěru prvního poločasu.

Jednoznačné vítězství si připsal i Real Madrid, který porazil Ajax Amsterdam 3:0.