reklama
 
 
18:30 • Liga mistrů • 3. předkolo
1:0
FK Dynamo Kyjev
Dynamo Kyjev
SK Slavia Praha Logo
Slavia Praha
 • 11. Verbič
33.

Deli si poté počínal trochu nedůrazně na pravé straně a nakonec Besjedina fauloval. Veškeré dění se tak stěhuje do vápna Slavie.

32.

Hosté nyní odebrali velice záhy míč soupeři na své polovině a uvedou jej do hry autovým vhazováním od půlící čáry.

31.

Slavia znovu obléhala šestnáctku soupeře. Hušbauer ovšem zvolil další nepřesnou ránu ze stoje a následuje odkop v podání Bojka.

30.

Po půlhodině se rýsovala opravdu dobrá střelecká pozice pro Stocha, který si míč hrudníkem zpracoval do nitra šestnáctky. Jeho rána ovšem byla sražená přesně do rukavic brankáře Bojka.

29.

Hušbauer poté poslal míč podél pravé postranní lajny, kam si seběhl Tecl. U něho ale byl Kádar, jenž dopravil balon do zámezí.

28.

Po faulu Hušbauera zahrávalo Dynamo další standardní situaci. Cygankov ale tentokrát nenašel nikoho v bílém dresu v pokutovém území.

27.

Zmrhal se sice zlobí, ale svého soupeře jednoznačně fauloval, což znamená rozehrávku pro domácí fotbalisty.

26.

Souček chtěl nyní posunout míč na své kolegy v útočné linii, ale jeho pas srazila záloha Dynama na kopačky svých spoluhráčů.

25.

Stoch ztratil míč na polovině soupeře a Dynamo se hnalo do brejku. Besjedin ovšem v souboji jeden na jednoho proti Ngadeumu neuspěl a balon sebral do rukavic Ondřej Kolář.

24.

Teď to Slavia sehrála velmi dobře. Dlouhý aut prodloužila za sebe a ze středu vápna výborně sklepl míč Tecl Součkovi. Ten ovšem přízemní ranou bránu minul.

22.

Souček ještě ve v leže stačil posunout míč k Teclovi, který ovšem nepřesně odcentroval na Zmrhala a vhazovat tak budou nyní domácí.

21.

Slavisté se teď snaží dobývat defenzívu soupeře, ale z jejího mírného tlaku resultuje pouze autové vhazování.

20.

Pivarić se nyní přeci jen dostal k centru zleva, avšak svou nabídku příliš přetáhl. Poté to ještě zkoušel Besedin, ale ani on s centrem nepochodil.

19.

Sýkora posléze předložil míč Bořilovi, jehož centr byl obranou Dynama sražen k Hušbauerovi. Ten si na pětadvaceti metrech balon zpracoval, avšak jeho následná rána z kroku mířila nad břevno.

18.

Slavistům zatím defenzíva příliš dobře nefunguje. Pivarić našel poměrně nízkým centrem na přední tyči Verbiče, jehož pohotové zakončení musel vyrážet až brankář Kolář.

16.

Dlouhý nákop směřoval do běhu k Sýkorovi, avšak domácí brankář vyběhl až na hranici pokutového území a míč odhlavičkoval do bezpečí.

15.

Slavia sice inkasovala brzký gól, ale zase se pro ní příliš nemění. Stále platí, že musí dát gól, aby si zachovala šanci na postup.

14.

Po hrubce Ngadeua se balonu zmocnil Cygankov, avšak zády k bráně vystřelit nedokázal.

12.

Poté se sešívaní ihned tlačili k odpovědi. Jenže hlavička Tecla z nadějné pozice nesměřovala mezi tři tyče.

11.

Dynamo jde v úvodu utkání po zásluze do vedení. Z pravé strany načechral povedený centr do prostoru mezi malým vápnem a penaltou Cygankov, který našel BENJAMINA VERBIČE, jenž ve skluzu dopravil míč za bezmocného Koláře.

autor: Radomír Fukala | před 1 hodinou

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama