Slávisté upekli přestup Matouška nad klobásou. Taková by vyhrála Ligu mistrů, pochlubil se Tvrdík

ČTK ČTK
8. 8. 2018 6:27
Tvrdík o dotažení přestupu informoval krátce po remíze 1:1 v úvodním utkání 3. předkola Ligy mistrů s Dynamem Kyjev.
Jan Matoušek (vlevo)
Jan Matoušek (vlevo) | Foto: Petr Doubek

Praha - Fotbalová Slavia Praha získala z Příbrami talentovaného záložníka Jana Matouška. Na Twitteru o tom informoval šéf vršovického klubu Jaroslav Tvrdík. 

Úřadující vicemistr zaplatí za dvacetiletého ofenzivního středopolaře přibližně 1,5 milionu eur, tedy asi 40 milionů korun a ještě minimálně do zimy ho ponechá U Litavky na hostování.

Tvrdík o dotažení přestupu informoval krátce po remíze 1:1 v úvodním utkání 3. předkola Ligy mistrů s Dynamem Kyjev. "Týmu v kabině jsem řekl jediné - jsem na vás pyšný. Dvojzápas vždy končí až na jeho konci. A po zápase jsme nad klobásou, která by vyhrála Ligu mistrů, podepsali transfer Jana Matouška do Slavie Praha," uvedl Tvrdík na Twitteru.

Matoušek patří k největším talentům českého fotbalu a vyniká mimo jiné mimořádnou rychlostí. V minulé sezoně 11 góly vystřílel Příbrami postup z druhé ligy a byl zvolen nejlepší hráčem soutěže.

V úvodních třech kolech této ligové sezony patřil k nejlepším hráčům Příbrami a blýskl se dvěma góly do sítě Bohemians 1905. Svými výkony zaujal i další kluby. Stála o něj například i mistrovská Plzeň či dánský Midtjylland.

 

Právě se děje

Další zprávy