Video: Dojemné. Fotbalisté Liverpoolu věnovali postup do finále Ligy mistrů zmlácenému fanouškovi

Rudolf Černík
3. 5. 2018 7:12
Hráči Liverpoolu pozdravili transparentem Seana Coxe, jehož při prvním duelu s AS Řím těžce zranili chuligáni italského klubu.
Hráči Liverpoolu věnovali postup do finále Ligy mistrů zraněnému fanouškovi | Video: Youtube.com

Řím/Praha - Shlukli se před kotlem svých fanoušků na Olympijském stadionu v Římě a vytáhli transparent se jménem Seana Coxe a názvem klubové hymny You´ll Never Walk Alone (Nikdy nejdeš sám). Fotbalisté FC Liverpool ani v euforii z postupu do finále Ligy mistrů nezapomněli na svého fanouška Seana Coxe. Třiapadesátiletý Ir utrpěl těžká zranění poté, co ho před prvním utkáním dvojduelu napadli chuligáni AS Řím, a je stále v kritickém stavu v nemocnici.

Pouliční bitku vyvolalo minulý týden několik desítek příznivců italského týmu, kteří napadli domácí fanoušky opasky. Na televizních záběrech byl vidět i fanoušek s kladivem v ruce. Zadrženo bylo sedm osob za napadení, obtěžování, držení útočných zbraní a poškozování cizí věci.

Liverpool první utkání vyhrál 5:2, v odvetě sice podlehl 2:4, ale i tak postoupil do finále Ligy mistrů, v němž se 26. května střetne s Realem Madrid.

 

Právě se děje

Další zprávy