reklama
 
 

Naštval ho spoluhráčův gól? Hon na Salaha ukončily až kompletní televizní záběry

19. 9. 2018 10:34
Kompletní televizní záznam vyvrátil podezření, že vystřídanou hvězdu Liverpoolu rozčílil gól, kterým jeho celek zdolal Paris St. Germain.

Liverpool/Praha - Na internetu z toho byla hotová smršť. Fanoušci nemohli uvěřit tomu, co vidí. Zatímco celý fotbalový Liverpool křepčil nad vítězným gólem v nastavení do sítě Paris St. Germain, vystřídaná největší hvězda mužstva Mohamad Salah na lavičce vztekle mrskla lahví.

To ho opravdu naštvalo, že bez něj strhli Reds výhru ve šlágru úvodního dne nového ročníku Ligy mistrů na svou stranu, a kolegovi z útoku Robertu Firminovi trefu nepřeje? Vypadalo to tak a hned se vyrojila hromada tweetů odsuzujících netýmovost Egypťana, jemuž se zápas moc nepovedl - sudí mu neuznali gól a po jeho hrubce v závěru vyrovnal soupeř na 2:2.

Salah a jeho hození lahví:

Až další záběry odhalily, že to u vítězné trefy v nastavení bylo trochu jinak. Na nich je totiž vidět, že v pozadí sedící Salah s pitím v ruce nejprve s rukama nad hlavou oslavil spoluhráčův zásah a až pak, zřejmě aby dal průchod emocím, hodil lahví…

Salah a jeho oslava gólu:

autor: Rudolf Černík | 19. 9. 2018 10:34

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama