Smutek na dálku 1400 kilometrů. Spanilou jízdu Bayernu nezastavily ani "Děti" z Lyonu

Smutek na dálku 1400 kilometrů. Spanilou jízdu Bayernu nezastavily ani "Děti" z Lyonu
Důvod k radosti měli místo týmu přezdívaném "Les Gones" (tedy "Děti"), hráči německého klubu. Po čtvrtfinálové "likvidaci" Barcelony i tentokrát Bayern zvítězil hladce - 3:0.
Bavorský gigant vyhrál i desáté utkání v tomto ročníku elitní soutěže a postoupil do finále poprvé od roku 2013, kdy Ligu mistrů popáté vyhrál.
Po změně stran se ještě trefil Robert Lewandowski.
Anthony Lopes v semifinále LM Bayern - Lyon
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
19. 8. 2020 23:26
Prohlédněte si fotografie z druhého semifinále Ligy mistrů, v němž fotbalisté Bayernu Mnichov porazili Lyon 3:0.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 minutami

KLDR odpálila podle Soulu balistickou raketu krátkého doletu

KLDR odpálila do moře balistickou raketu krátkého doletu, informovala agentura AP s odvoláním na jihokorejskou vládu. Střela spadla zřejmě do vod mimo japonskou výlučnou ekonomickou zónu, uvedla agentura Kjódó. Severokorejský velvyslanec při OSN zhruba v téže době na Valném shromáždění OSN v New Yorku vyzval Spojené státy, aby upustily od "nepřátelské politiky" vůči Severní Koreji.

Vypuštění rakety nepředstavuje okamžitou hrozbu pro americký personál, území ani pro spojence USA, sdělila v reakci armáda Spojených států, která má v Jižní Koreji na 28 000 vojáků. Odpálení střely však podle ní "zdůraznilo destabilizující dopady nedovoleného" severokorejského zbrojního programu.

Testy balistických raket zakazují KLDR rezoluce Rady bezpečnosti OSN. Soul nejprve informoval o blíže neurčené střele, kterou KLDR odpálila do moře východně od svých břehů. Japonsko už tehdy uvedlo, že by mohlo jít o balistickou raketu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy