FC Bayern Mnichov

Nejúspěšnější německý fotbalový klub a úřadující šampion Bundesligy. Bavorský tým vybojoval 26 německých ligových titulů a pětkrát vyhrál Ligu mistrů nebo její dřívější obdobu v podobě Poháru mistrů evropských zemí, naposledy  v ročníku 2012-13.

Aktuálním trenérem Bayernu je Španěl Pep Guardiola, který dříve koučoval Barcelonu.

Mezi největší hvězdy mnichovského klubu patří například Arjen Robben, Franck Ribéry, Jérome Boateng či Manuel Neuer.

Darida a Schick dali v bundeslize vítězné góly. Pavlenka šestkrát inkasoval
Zahraniční ligy

Vladimír Darida zařídil berlínskému týmu výhru 1:0 nad Freiburgem a Patrik Schick vstřelil vítězný gól Lipska v utkání na půdě Düsseldorfu.

Ribéry se podrobil operaci kotníku a čeká ho deset týdnů léčby

Fotbalisté Fiorentiny se budou muset zhruba deset týdnů obejít bez francouzského záložníka Francka Ribéryho. Šestatřicetiletý bývalý reprezentant se podrobil operaci pravého kotníku a podle informací italského klubu může teprve za dva týdny začít s rehabilitací.

Ribéry si zranění způsobil na konci listopadu v ligovém utkání s Lecce. Kvůli zákroku odcestoval do Německa, kde v minulosti hájil barvy Bayernu Mnichov.

Sestřihy Ligy mistrů: Mourinho v extázi, Lewandowski dal čtyři góly za čtrnáct minut
Liga mistrů

Tottenham v Lize mistrů po dvaceti minutách prohrával s Olympiakosem 0:2. José Mourinho a jeho svěřenci ale nakonec otočili a zajistili si postup.
Konec po 40 letech. Prezident Hoeness se rozloučil s Bayernem Mnichov

Uliho Hoenesse na vedoucí pozici vystřídal Herbert Hainer. Za působení Hoenesse získal Bayern 23 německých titulů a dvakrát vyhrál Ligu mistrů.
Sestřihy Ligy mistrů: Kuriozní konec v Bergamu, za City dochytal zápas obránce Walker
Liga mistrů

První tři týmy mají jisté osmifinále Ligy mistrů. po čtyřech zápasech jsou mezi šestnácti nejlepšími PSG, Bayern a Juventus.

Bayern Mnichov podle Bildu jedná s trenérem Wengerem

K fotbalistům Bayernu Mnichov by mohl přijít bývalý kouč Arsenalu Arséne Wenger. Podle listu Bild sedmdesátiletý Francouz už absolvoval s vedením německého mistra konkrétní jednání. U týmu skončil po víkendovém debaklu 1:5 s Frankfurtem Niko Kovač.

Wenger, který loni odešel z Arsenalu po 22 letech, potvrdil, že by ho angažmá v Bayernu lákalo. "Trénování je můj život. Samozřejmě mám zájem," uvedl kouč, který momentálně pracuje pro katarskou televizní stanici beIN Sports jako expert na Ligu mistrů.

Podle německých médií by Wenger vedl Bayern pouze do léta. Pak by vedení chtělo přivést některého z mladších trenérů, jako jsou Thomas Tuchel z Paris St. Germain nebo Erik ten Hag z Ajaxu Amsterdam. Oba nyní odmítli opustit svá současná působiště. Nabídku mnichovského velkoklubu nepřijal ani Ralf Rangnick, který po minulé sezoně skončil v Lipsku.

Bayern po debaklu s Frankfurtem propustil trenéra Kovače

Bayern Mnichov je bez trenéra. Vedení klubu se rozhodlo po sobotní porážce 1:5 s Eintrachtem Frankfurt odvolat Nika Kovače.
Bayern schytal od Eintrachtu pět gólů, Lipsko nasázelo Mohuči dokonce osm

10. kolo bundesligy přineslo dramatické výsledky. Bayern Mnichov prohrál na hřišti Eintrachtu Frankfurt 1:5, Lipsko doma smetlo Mohuč 8:0.
Koubek udržel čisté konto proti Wolfsburgu. Mönchengladbach se posunul do čela

Mönchengladbach se po výhře 4:2 nad Frankfurtem ujal vedení v bundeslize. Stejnou možnost promarnil Wolfsburg po remíze 0:0 proti Augsburgu.
Bayern vyhrál nad nováčkem, Dortmund remizoval se Schalke

Fotbalisté Bayernu Mnichov zvítězili nad nováčkem německé ligy Unionem Berlín 2:1 a dostali se minimálně do neděle do čela tabulky.
Chirurgové z Bayernu. Krutý debakl může vyhnat hvězdného Kanea z Tottenhamu
2:09
Liga mistrů

"Proč hrajete fotbal? Abyste strávil kariéru v jednom klubu, nebo abyste vyhrával trofeje?" ptal se bývalý obránce Rio Ferdinand v narážce na Kanea.
Potupa od Bayernu. Tottenham schytal sedmibrankový výprask, Real měl namále
Liga mistrů

Fotbalisté Bayernu Mnichov rozdrtili v Lize mistrů Tottenham na jeho hřišti 7:2. Čtyři branky vstřelil ve druhém poločase Serge Gnabry.
Bayern zůstává bez porážky, v poklidu rozstřílel Kolín
Fotbal

Fotbalisté Bayernu Mnichov zvítězili v 5. kole bundesligy suverénně 4:0 nad Kolínem nad Rýnem a opět na tom měl hlavní zásluhu Robert Lewandowski.
Bayern si zastřílel proti Mohuči a dál stíhá vedoucí Lipsko
Fotbal

Fotbalisté Bayernu Mnichov porazili ve 3. kole německé ligy Mohuč 6:1 a mají nadále dvoubodovou ztrátu na vedoucí Lipsko.
Lipsko uspělo i podruhé v sezoně, doma zdolalo Frankfurt

Fotbalisté Lipska mají po dvou zápasech šest bodů. Gól Frankfurtu minutu před koncem přišel pozdě, Lipsko doma zvítězilo 2:1.
Bayern může vykoupit Brazilce Coutinha za více než tři miliardy

Brazilský fotbalista Philippe Coutinho definitivně zamířil z Barcelony na roční hostování s opcí do Bayernu Mnichov.
Překvapivá ztráta Bayernu na úvod ligy. Daridova Hertha veze z Mnichova bod

Vítězové uplynulých sedmi ročníků německé ligy doma remizovali s Herthou 2:2. Za Berlín odehrál celý zápas Vladimír Darida.
Coutinho míří z Barcelony na hostování do Bayernu

Brazilský fotbalista Philippe Coutinho míří na hostování do Bayernu Mnichov. Z jeho plánované výměny do Paříže za krajana Neymara sešlo.
Bayern získal záložníka Perišiče z Interu na hostování s opcí

Bayern Mnichov posílil chorvatský záložník Ivan Perišič. Třicetiletý fotbalista k úřadujícím německým mistrům přišel z Interu Milán na roční hostování