Fotila pro Playboy, randila s Ronaldem. Teď si chilská modelka koupila fotbalový klub

Sport Sport
10. 8. 2020 10:04
Hrají sice až čtvrtou nejvyšší soutěž, ale teď dostali čerstvý impuls. Fotbalisté chilského klubu Rancagua Sur mají novou majitelku, někdejší hvězdu pánského časopisu Playboy Daniellu Chavezovou, která kdysi randila i s hvězdným kanonýrem Cristianem Ronaldem.

Podle webu transfermarkt.com má kádr klubu z třetí divize A hodnotu 375 tisíc eur, tedy téměř deset milionů korun. Bývalá Playmate sní o tom, že tým vytáhne pěkně vysoko.

"Jde o klub z mého rodného města. Je to pro mě výzva, brzy budeme v první lize," slíbila na sociálních sítích Chavezová. 

Její vstup do vedení kvitují i samotní hráči. "Zjistili jsme to nejdřív ze sociálních sítí, pak učinil klub prohlášení. Je to dobrá zpráva a nová energie tým, snad nám pomůže do vyšší soutěže," doufá kapitán Javier Hernández. 

Čtyřiatřicetiletá modelka se před pěti lety proslavila skandálem se současnou hvězdou Juventusu Cristianem Ronaldem, se kterým údajně randila v době, kdy byla jeho oficiální partnerkou ruská topmodelka Irina Shayk.

"Miloval mě, ale nechtěl to dát najevo. Já si zase chtěla jen splnit sen, zbožňovala jsem jeho tělo," vykládala poté médiím Chavezová. 

Nyní je hlavně hitem no sociálních sítích. Jen na Instagramu má 13 milionů fanoušků. 

Video: O2 TV Sport
 

Právě se děje

před 33 minutami

Vlivný předseda PiS Jaroslaw Kaczyński se stane vicepremiérem polské vlády

Vlivný předseda polské vládní strany Právo a spravedlnost (PiS) Jaroslaw Kaczyński se stane členem vlády. Zastávat bude funkci vicepremiéra, oznámil premiér Mateusz Morawiecki. V letech 2006 a 2007 už Kaczyński stál v čele vlády.

Polská vládní koalice byla v posledních týdnech v krizi, hovořilo se i o předčasných volbách. V sobotu ale zástupci PiS a menších stran Solidární Polsko a Dohoda podepsali novou koaliční smlouvu, která má zaručit fungování vlády do příštích řádných voleb.

Zdroj: ČTK
Další zprávy