"Mám peněz na dvacet životů." Modelka Playboye a Stanciuova agentka opět budí rozruch

Rudolf Černík Rudolf Černík
4. 6. 2020 17:56
Čím jsem byla, tím byla jsem ráda. Pestrý - a úspěšný - život agentky slávistického záložníka Nicolaeho Stanciua dostává další položku. Modelka Playboye a zdatná podnikatelka Anamaria Prodanová se čerstvě stala majitelkou rumunského fotbalového klubu AFC Hermannstadt.

Agentka slávistického záložníka Nicolae Stancia Anamaria Prodanová-Reghecampfová koupila rumunský fotbalový klub AFC Hermannstadt. Na snímku je s jedním z ředitelů klubu z města Sibiu Claudiem Rotarem.

 

Právě se děje

před 55 minutami

Sněmovna lordů velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody

Sněmovna lordů, horní komora britského parlamentu, v úterý velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody. Proti kontroverznímu zákonu, který podle Evropské komise porušuje právně závaznou dohodu, hlasovalo 395 zákonodárců, opačný názor jich mělo 169. Sporným zákonem může vláda premiéra Borise Johnsona zrušit části rozvodové dohody mezi Británií a Evropskou unií.

Zdroj: ČTK
Další zprávy