FOTO Karetní partie Liberci tentokrát vyšla na jedničku

I když se zápas Liberce s Estorilem díky dvěma červeným proměnil tak trochu v karetní hru, domácí to nezaskočilo a svého portugalského soupeře porazili. Podívejte se na fotografie z vítězství Slovanu.
Liberec brzy otevřel skóre. Pavelka v 15. minutě kolmicí vysunul Šurala (23) a ten chladnokrevně obstřelil hostujícího brankáře.
Ve 24. minutě domácí podruhé dostali míč do sítě. Frýdek dorazil zblízka Rabušicovu střelu, ale pomezní odmával ofsajd a zhatil Slovanu radost.
Těsně před pauzou Liberec zaspal na pravé straně a následný závar ve vápně skončil vyrovnáním, o které se postaral Leal (9).
Domácí se tlačili za druhým gólem. Dvakrát po sobě neuspěl Frýdek, v 62. minutě už ale Liberečtí slavili. Frýdek z přímého kopu...
Eduard Erben
3. 10. 2013 23:13

Liberec - Prohlédněte si galerii z čtvrtečního zápasu fotbalové Evropské ligy, v němž hráči Liberce porazili na domácí půdě portugalský Estoril 2:1.