FOTO Nejen Plzeň a Liberec. V pohárech je dalších 14 Čechů

Nejen Plzeň a Liberec budou na podzim svádět boje v evropských pohárech. Projděte si, kterých českých fotbalistů se bitvy o trofeje budou týkat.
Plzeň se může těšit na hodně atraktivní podzim. V rámci Ligy mistrů přijede Bayern, Manchester City či CSKA Moskva. Pojďme se ale podívat, jak jsou na tom další čeští fotbalisté v Champions League.
Tomáš Rosický si v dresu Arsenalu může vyzkoušet, jak na tom je loňský finalista Ligy mistrů Borussia Dortmund. Pak změří síly ještě s fotbalisty Marseille a Neapole.
Opora Chelsea brankář Petr Čech má relativně lehký los. Německé Schalke, Basilej a Steauau Bukurešť. Z toho by měl koukat postup a rovnou z prvního místa.
To Austria Vídeň s Tomášem Junem v útoku to bude mít těžké. Porto, Atlético Madrid či Zenit Petrohrad jsou papírově silnější kluby než je rakouský mistr.
Foto: CPA Eduard Erben
Sport Sport
30. 8. 2013 20:20
Projděte si galerii fotbalistů, kteří si zahrají v evropských pohárech. Není jich málo.

Praha - V český luzích a hájích se sice mluví hlavně o Plzni a Liberci, jak si povedou v evropských pohárech, ale je dalších 14 fotbalistů, kteří budou chtít letos o slavné trofeje usilovat.

Projděte si jejich jména v naší galerii.

 

Právě se děje

před 19 minutami

Haftarovy síly získaly zpět klíčové město na západě Libye

Síly odštěpenecké vlády polního maršála Chalífy Haftara se v neděli opětovně zmocnily klíčového města na západě Libye, které bylo od května pod kontrolou jednotek podporujících libyjskou vládu uznávanou OSN. S odvoláním na mluvčího Haftarovy armády (LNA) o tom dnes informuje agentura AP.

Libyi sužuje konflikt různých frakcí už od pádu diktátora Muammara Kaddáfího v roce 2011. Haftarovy jednotky, které se opírají o podporu Egypta, Spojených arabských emirátů a Ruska, minulý rok v zahájily ofenzívu ve snaze dobýt metropoli Tripolis a svrhnout tamní vládu Fáize Sarrádže. Tu uznává OSN a podporuje ji mimo jiné Turecko.

Zdroj: ČTK
Další zprávy