Reprezentace po příletu z Německa poprvé trénovala ve Vítkovicích, Jarolímovi se hlásil i Škoda

Fotbalisté v předtréninkovém výklusu
Čeští fotbaloví reprezentanti se vrátili dnes po obědě z Německa a už od 18:00 nastoupili ke tréninku v Ostravě.
Trénink si nenechalo ujít několik stovek fanoušků, kteří si přišli třeba i pro podpisy reprezentantů.
Češi musejí proti Ázerbájdžánu vyhrát, protože soupeř zvítězil v obou dosavadních zápasech kvalifikace. Zatímco Češi mají na svém kontě pouhý bod za remízu se Severním Irskem.
S reprezentací do Německa neodcestoval kvůli drobnému zranění útočník Slavie Milan Škoda, ...
Foto: Dalibor Sosna
Sport Dalibor Sosna, Sport
9. 10. 2016 21:43
Podívejte se na snímky z prvního tréninku české fotbalové reprezentace po příletu z Německa na ostravském stadionu ve Vítkovicích.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 48 minutami

V keňské rezervaci se narodila sloní dvojčata; zda přežijí, ukážou příští dny

V keňské přírodní rezervaci Samburu se tento týden narodila sloní dvojčata. Oznámila to místní charitativní organizace Save the Elephants, již citovala agentura Reuters. Podle ní budou pro slůňata příští dny kritické, protože dvojčata slonů se rodí velmi vzácně a stejně vzácně přežívají.

Zatím slůňata bedlivě střeží jejich matka Bora a starší bratr narozený v roce 2017.

Ochránci přírody skupinku sledují a doufají, že pomohou mláďatům přežít. Jde o samičku a samce. Dvojčata se při porodech slonů rodí jenom v poměru jedna ku stu a samice často nemívají dost mléka na uživení obou mláďat.

Pracovníci ze Save the Elephants byli svědkem narození dvojčat v minulosti jen jednou, v roce 2006, a slůňata tehdy brzy po narození uhynula, řekl šéf této organizace Iain Douglas-Hamilton.

Zdroj: ČTK
Další zprávy