Vlastní souprava metra, pyrotechnika i desítka zadržených. Slávisté se vydali pochodem na Letnou

Podívejte se na fotogalerii z pochodu fans Slavie na 286. pražské derby.
Fanklub Slavie prodával všem pochodujícím speciální trička pro tento zápas. Podle kotelníků si červené tričko koupilo více než 850 sešívaných.
Většina Slávistů si nechala pomalovat obličej.
Těsně před polednem už byla téměř tisícovka fanoušků připravená na pochod.
Slávisté vyšli od svého domovského stadionu těsně před polednem. Účastníci si ještě mezi sebou předali vstupenky a pak se fanoušci pomalým krokem vydali na metro.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal David Janeczek Jakub Plíhal, David Janeczek
25. 9. 2016 16:30
Podívejte se na pochod fanoušků Slavie na 286. derby pražských "S". Fanoušci sešívaných začali pouť od svého stadionu a takto došli až na Letnou.
 

Právě se děje

před 8 minutami

Ruský ledoborec se dostal do silné bouře a vypověděly mu motory, vyslal signál SOS

Ruský ledoborec, který se nachází s 33 lidmi na palubě u západních břehů Norska, za bouřlivého počasí vyslal tísňové volání. K plavidlu zamířily dva vlečné čluny a záchranný vrtulník. Ruský úřad pro námořní dopravu nicméně vzápětí uvedl, že signál SOS byl vyslán omylem a že loď není v problémech.

Ledoborci Tor západně od norského města Aalesund vypověděly motory, činnost dvou ze čtyř se ale později podařilo obnovit, takže bezprostřední nebezpečí teď ledoborci nehrozí, napsal norský deník Verdens Gang. Situace je ale stále vážná, protože v oblasti je velmi silná bouře.

Zdroj: ČTK
Další zprávy