Fotbalistovi Kadeřábkovi se narodila druhá dcera. Jmenuje se Elva

ČTK ČTK
31. 7. 2020 16:09
Český fotbalový reprezentant Pavel Kadeřábek se stal dvojnásobným otcem.
Pavel Kadeřábek
Pavel Kadeřábek | Foto: Sport Invest

Osmadvacetiletý pravý obránce či záložník německého Hoffenheimu má druhou dceru, kterou s manželkou Terezou pojmenovali Elva.

Kadeřábek s manželkou mají od roku 2016 prvního potomka, jímž je dcera Ema. Té dnes přibyla sestra. "Děkujeme, milujeme tě. Tvoje maminka s tatínkem a nejlepší sestra pod sluncem Ema," uvedla Kadeřábková na sociální síti instagram, kam umístila fotografii s novorozencem.

 

Právě se děje

před 5 minutami

Vrchní soud zrušil rozhodnutí o propuštění Švachuly z vazby

Olomoucký vrchní soud zrušil rozhodnutí brněnského krajského soudu, který před dvěma týdny rozhodl o propuštění z vazby obžalovaného Jiřího Švachuly, jenž je souzeý v případu rozsáhlé korupce na radnici městské části Brno-střed. Odvolací soud tak rozhodl v neveřejném jednání na základě stížnosti státního zástupce Radka Mezlíka. Žalobce v pátek řekl, že vrchní soud toto rozhodnutí označil za předčasné a krajskému soudu uložil, aby se věcí znovu zabýval.

Brněnský krajský soud obžalovaného Švachulu, který byl místním politikem hnutí ANO, propustil z vazby 7. října. I přes rozhodnutí soudu však Švachula zůstal omezen na svobodě, státní zástupce totiž proti rozhodnutí na místě podal stížnost a usnesení soudu o propuštění z vazby tak nebylo pravomocné.

Zdroj: ČTK
Další zprávy