Sveřepé Dány srazila sporná penalta. Pak Viktoria došla k postupu a čeká ji Beer Ševa

Kapitán dánského celku Johan Absalonsen nemůže uvěřit tomu, že po jeho střetu s Jakubem Brabcem odpískal rozhodčí klíčovou penaltu pro Plzeň
Zápas 3. předkola Evropské ligy se hrál v plzeňských Štruncových sadech bez diváků.
Po skvělém úterním výkonu týmu Midtjyllandu na Slavii v play off Ligy mistrů byla na místě obezřetnost před dalším účastníkem dánské nejvyšší soutěže.
A Sönderjyske v úvodu potvrzovalo, že je nebezpečným celkem. Lukáš Hejda musel důrazně pokrýt Anderse Jacobsena.
David Limberský zase přeskočil Juliuse Eskesena.
Foto: Reuters
Sport Sport
24. 9. 2020 20:38
Podívejte se na fotoreportáž z utkání 3. předkola Evropské ligy, v němž fotbalisté Plzně zdolali dánský celek Sönderjyske 3:0 a od postupu do základní skupiny soutěže je dělí poslední soupeř, izraelská Beer Ševa.
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Nové radní České televize poslanci nezvolili. Není jasné, kdy se k volbě znovu dostanou

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.

Zdroj: ČTK
Další zprávy