Viktoria přání plzeňských fanoušků nesplnila. Přesto se dočkala děkovačky

Viktoria přání plzeňských fanoušků nesplnila. Přesto se dočkala děkovačky
Parádní vstup do posledního předkola Evropské ligy mají za sebou fotbalisté plzeňské Viktorie. V úvodním duelu ve Štruncových sadech porazili AEK Larnaca 3:1.
Jenže k nelibosti Pavla Vrby začali čeští vicemistři naopak hodně špatně.
Po velké chybě navrátilce do sestavy Romana Hubníka prohrávali 0:1 a to ještě mohli děkovat stoperovi Hájkovi, že další gólovou střelu zastavil na brankové čáře vlastním tělem.
Viktoria se ale na kolena srazit nenechala.
Foto: Tomáš Liška
Tomáš Liška
18. 8. 2017 9:28
Podívejte se na fotogalerii ze zápasu Plzně s Larnakou v posledním předkole play-off Evropské ligy.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Fotbalisté Bayernu budou mít nižší plat až do konce sezony

Fotbalisté Bayernu Mnichov budou i po restartu německé bundesligy pobírat menší plat. Hvězdy mistrovského týmu, jenž míří za obhajobou titulu, se s vedením klubu dohodly na snížené mzdě do konce sezony.

"Potěšilo nás, že mužstvo má pro současnou situaci plné pochopení," řekl deníku Bild prezident Bayernu Herbert Hainer. Konkrétní údaje neuvedl. Za duben, kdy se bundesliga kvůli koronavirové pandemii nehrála, měli hráči plat nižší o 20 procent.

Zatím není jasné ani to, kdy pro Bayern tato sezona skončí. Bundesliga by měla být uzavřena 27. června, pokud by se mnichovský tým dostal do finále Německého poháru, hrál by ho 4. července. Finále Ligy mistrů, v níž je bavorský velkoklub teprve v osmifinálové fázi, se bude hrát nejspíš až na konci srpna, až skončí všechny národní ligové soutěže.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Na Teplicku platí kvůli suchu zákaz odběru povrchový vod

Na Teplicku platí kvůli suchu zákaz odběru povrchových vod. Průtoky v potocích jsou velmi nízké a kyslíkový deficit může ohrozit vodní ekosystém. Zákaz odběru povrchových vod platí už také na Chomutovsku. Lidé nesmějí brát vodu na zalévání zahrad, hřišť a trávníků či na napouštění bazénů a mytí aut z Maršovského potoka, Bouřlivce a Štrbického potoka. Zákaz platí do 31. října. Za nedodržení vyhlášky hrozí pokuta v případě fyzické osoby do 50 tisíc korun a v případě podnikatelů do 100 tisíc korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy